Deviant Anomalies Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Deviant Anomalies Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.5
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
deviant.jpg

GENEL BAKIŞ

Gizemli bir kar fırtınası şehri etkisi altına alır ve hayatınızı sonsuza dek değiştirir. Tuhaf kar fırtınasından bu yana, doğaüstü olaylara dair raporlar ortaya çıkmaya başlar ve suç oranları katlanarak artar. Netherhelm tamamen kaos içinde. Üniversiteden yeni mezun olan ve Suç Psikolojisi alanında süslü bir dereceye sahip olan ana karakterimiz, çaylak bir dedektif olarak kolluk kuvvetlerine katılmaya karar verir. Kar fırtınasının gizemlerini çözmek için derin bir saplantıyla, kaderin ipleri boyunca nihai kaderinize doğru ilerlerken dava üstüne dava çözeceksiniz.

Güncellenen Tarih: 13.04.2024
Destek Olmak İçin:
Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.

Sürüm: 0.9.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.19 GB
Oyun Boyutu APK: 1.29 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 4 - 6 Saat

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Sci-fi, Fantasy, Humor, Monster, Possession, Romance, MILF, Big Tits, Big Ass, Voyeurism, Handjob, Interracial, Lesbian, Vaginal Sex, Exhibitionism, Masturbation, Cheating, Oral Sex, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Deviant Anomalies oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
-

ANDROID
-

GÖRSELLER

897638_preview8.jpg 1223824_preview8.jpg 1067600_sageevent5_1.jpg 897646_preview9.jpgcasesol_1.jpg

Son düzenleme:
S

sahins96

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Rahibelerden hangisi katil ?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyun hakkında spoiler içerecek bilginiz olsun !

Bence kaliteli bir oyun. Hoşuma gitmeyen şey ise, Mc'nin karakter gelişimi. Bir dedektif elbette masum değildir ama, bu dedektif bir an da şeytana dönüşüyor kişilik olarak. Bir oyunda aradığım tek şey, s**iş diyorsanız, sizi net tatmin eder. Zaten kadın karakterler güzel (özellikle asyalı fetişi olanlar için)
Aptal gibi davranıp sıranın kendisine gelmesini bekleyen bir mizaca sahip. Bir dedektiften de bundan başkası beklenmez sanırım.

Şöyle bir bakıp iyi ve kötü yanlarını sayacak olursak, İyi yanları:
-Karakterler ortalama (bence seksi ama bazı mimikler çok can sıkıcı, bu kadar kötü olamaz dediğim yerler oldu.)
-Animasyon iyi (30 fps de hareket etmiyorlar, akıcı bir animasyona sahip ama biraz basit kaldığı yerler oluyor)
-Hikaye güzel (belki merak uyandırıcı bile diyebilirim.)
-Bazen güzel göndermeler ve esprili konuşmalar geçiyor. (Adult bir oyun oynarken, karakterin dediği şeylerin boşluğuma denk gelip kahkaha attırmasını seviyorum)
(Alfa bir hacker adam, beta olan sana haddini bildiriyor...)
-Çeşit çeşit fetiş mevcut. (köle olmak, kölen olması, ayak, cowgirl, mifl vb.)(milciler çok heyecanlanmasın, karakter gerçekten geç bir kadını andırıyor, sadece konuşmalarla yansıtmaya çalışmışlar.)

Eksiler:
-Bazen klişe şeyler oluyor(Her oyunda ortalama olarak göreceğiniz şey)
-İlk başta yazdığım gibi, karakter gelişimi gerçekten şeytani. (Birisine şantaj yapmak için, başka birisine uyu...)
-İçeriğe ulaşmak (bence) biraz zahmetli. (bir dedektif olduğumuzu unutmuyorum ama, bir sahneye erişmek için, çok fazla iş yaptığımız oluyor. Bunu yadırgamam normalde ama bazen abartı olabiliyor.)
-Biraz dikkat gerektiren serbest dolaşımlar olabiliyor, ki bu da bir önceki maddeyi tetikliyor aslında.
-Şuan beta da düzelteceklerine eminim ama baya bir hata mevcut. (tracebackler, ingilizce buton,menü,konuşma vb.)

Uzun lafın kısası, bence net oynanır bir oyun. Gelecek güncellemelere bağlı olarak, top 5 listeme bile ekleyebilirim.

Son düzenleme:
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyun hakkında spoiler içerecek bilginiz olsun !

Bence kaliteli bir oyun. Hoşuma gitmeyen şey ise, Mc'nin karakter gelişimi. Bir dedektif elbette masum değildir ama, bu dedektif bir an da şeytana dönüşüyor kişilik olarak. Bir oyunda aradığım tek şey, s**iş diyorsanız, sizi net tatmin eder. Zaten kadın karakterler güzel (özellikle asyalı fetişi olanlar için)
Aptal gibi davranıp sıranın kendisine gelmesini bekleyen bir mizaca sahip. Bir dedektiften de bundan başkası beklenmez sanırım.

Şöyle bir bakıp iyi ve kötü yanlarını sayacak olursak, İyi yanları:
-Karakterler ortalama (bence seksi ama bazı mimikler çok can sıkıcı, bu kadar kötü olamaz dediğim yerler oldu.)
-Animasyon iyi (30 fps de hareket etmiyorlar, akıcı bir animasyona sahip ama biraz basit kaldığı yerler oluyor)
-Hikaye güzel (belki merak uyandırıcı bile diyebilirim.)
-Bazen güzel göndermeler ve esprili konuşmalar geçiyor. (Adult bir oyun oynarken, karakterin dediği şeylerin boşluğuma denk gelip kahkaha attırmasını seviyorum)
(Alfa bir hacker adam, beta olan sana haddini bildiriyor...)
-Çeşit çeşit fetiş mevcut. (köle olmak, kölen olması, ayak, cowgirl, mifl vb.)(milciler çok heyecanlanmasın, karakter gerçekten geç bir kadını andırıyor, sadece konuşmalarla yansıtmaya çalışmışlar.)

Eksiler:
-Bazen klişe şeyler oluyor(Her oyunda ortalama olarak göreceğiniz şey)
-İlk başta yazdığım gibi, karakter gelişimi gerçekten şeytani. (Birisine şantaj yapmak için, başka birisine uyu...)
-İçeriğe ulaşmak (bence) biraz zahmetli. (bir dedektif olduğumuzu unutmuyorum ama, bir sahneye erişmek için, çok fazla iş yaptığımız oluyor. Bunu yadırgamam normalde ama bazen abartı olabiliyor.)
-Biraz dikkat gerektiren serbest dolaşımlar olabiliyor, ki bu da bir önceki maddeyi tetikliyor aslında.
-Şuan beta da düzelteceklerine eminim ama baya bir hata mevcut. (tracebackler, ingilizce buton,menü,konuşma vb.)

Uzun lafın kısası, bence net oynanır bir oyun. Gelecek güncellemelere bağlı olarak, top 5 listeme bile ekleyebilirim.
Arkadaşlar güncelden yazıyorum, dedektif olma yoluna çıkıp, hevesli bir p**no yıldızı oldum. Kesinlikle oynayın :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Arkadaşlar güncelden yazıyorum, dedektif olma yoluna çıkıp, hevesli bir p**no yıldızı oldum. Kesinlikle oynayın :D
Daha da güncelden yazıyorum, p**rno yıldızı olmak isterken, siyah bir yapay p**is ile öldürüldüm. :(

SLX

SLX

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
srius03

srius03

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
PC ve Kapı şifresi nedir yardımcı olurmusunuz

srius03

srius03

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
kilisedeki son ipucunu bulamayınca sildim gitti her yere on defa vardım deli etti bu oyun beni

D

dejanlovrenn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
şu sophia'nın sınavındaki cevapları söyleyebilirmisiniz

Üst Alt