Demon Boy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Demon Boy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.42
D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel devamını bekliyoruz

F

frottoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tüh ya konusu mükemmeldi ve iyi de ilerliyordu umarım devamı çabuk gelir. bir güncelleme var mı

Original

Original

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Devamı ne zaman gelir

E

Enverpasha1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu cloud tan indirdim çift tıkladıktan sonra da oyun klasörden kayboldu ne kadar arasam da dosyayı bulamadım virüs olduğundan şüpheleniyorum lütfen yardımcı olun

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu cloud tan indirdim çift tıkladıktan sonra da oyun klasörden kayboldu ne kadar arasam da dosyayı bulamadım virüs olduğundan şüpheleniyorum lütfen yardımcı olun
Anti-virüs programını ve Windows Defender'ı devre dışı bırakmanız gerekiyor. Oyunu virüs olarak algılayıp bilgisayardan siliyor.

S

saga55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oto geçme tuşu hangisi PC ' de bileniniz var mı?

wiwionel

wiwionel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki yanıtta da kullanıcımızın dediği gibi, bu ay içerisinde yapımcı tarafından güncellenecek. Ama Türkçe çevirisi ne zaman gelir bilinmiyor.
kafadan 1.5 ay gibi bir süre eğer hemen çeviriye alınırsa herkese erişimden falan sürer gibi

wiwionel

wiwionel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being A DIK yakın zamanda güncellenecek. Güncellendiği gibi ise çevirisine başlayacağız. Bu oyun güncellense bile, erişime girmesi uzun bir zaman sürebilir.
doğru söylüyorsun badik de ayrım olucakmı depolaması düşsün diye acaba?

K

kinqdom12

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
şimdilik indirilmeye değmez galiba şu sebepten söylüyorum oyun çok güzele benziyor 500mb boyutunda çabuk bitecek gibi favorilere ekleyeyim bölümler baya uzadığı zaman oynamaya başlayacağım:ROFLMAO::ROFLMAO:

K

kutsalkisi13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gdrive linkinde sıkıntı var gibi duruyor (pc indirme seçenekleri kısmında)

Üst Alt