City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
S

Shelby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndiriyorum böyle iniyor ne yapmam lazım? Oyunu nasıl kurucam ?

Ekli dosyalar

• IMG_20200818_162958.jpg
    IMG_20200818_162958.jpg
    94.7 KB · Görüntüleme: 28
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyunu ilk indirdiğinde Zip olarak inmiş. Sonra sen de .zip uzantılı dosyayı açıp içindekileri çıkartmışsın galiba. Çünkü dediğim gibi yapınca bu dosyalar çıkıyor. İlk indirdiğin zamanki ismi .apk.zip ile biten dosyanın ismini değiştirmen gerekiyor.

S

Shelby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan
Oyunu ilk indirdiğinde Zip olarak inmiş. Sonra sen de .zip uzantılı dosyayı açıp içindekileri çıkartmışsın galiba. Çünkü dediğim gibi yapınca bu dosyalar çıkıyor. İlk indirdiğin zamanki ismi .apk.zip ile biten dosyanın ismini değiştirmen gerekiyor.
Zip i sildim oyunu kurdum ama hani zip i açtım ya galerimde 5000 tane hatta daha fazla görsel oldu onları silsem oyuna bir zararı olur mu ?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Şuan

Zip i sildim oyunu kurdum ama hani zip i açtım ya galerimde 5000 tane hatta daha fazla görsel oldu onları silsem oyuna bir zararı olur mu ?
Önce silip sonra eksik içerikli dosyayının ismi değiştirerek Apk dosyası haline getirmediğin sürece silmende bir problem yok.

K

Kralk61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de uygulama yüklenemedi hatası veriyor neden

A

Anon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 778

GENEL BAKIŞ
Los Angeles, 2042. Şirketler ve zenginler tarafından yönetilen bir şehir. Aynı zamanda Amerikan Rüyasının en kötü örneklerinden birisi. Milyonlarca insan hayatlarını zenginlerin aşırıya kaçmalarını veya fakirlerin daha kötüye gitmesini umursamadan koca bir cahillikle yaşıyor. Zenginler politikacılardan daha fazla güce sahipken, polis ise kurumsal paralı askerler karşısında neredeyse bir hiçtir. Sen de bu paralı askerlerden birisin. Hatta en iyisi olarak nitelendirilen ve "Ghosts" adı verilen seçkin bir seviyedesin. Aylardır iş bulamadın ama bu değişmek üzere. Aynı zamanda şehrin başka bir tarafında kızın birisi şehri paramparça edebilecek bir çatışmanın merkezinde olmak üzeredir. Onu takip ederken dostlar ve düşmanlar edineceksin. Bu insanlar bu şehri avucunun içi gibi biliyor. Kime güvenebilirsin? Kime rüşvet verebilirsin? Herkes kendi hayalleri ve kendi motivasyonları ile hareket ediyor. Hepsi "Broken Dreamers" şehrinde bir araya gelecek...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.77 GB
Oyun Boyutu APK: 665 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, Anal sex, Animated, Big tits, Graphic violence, Milf, Oral, sex, PoV, Romance, Spanking, Titfuck, Vaginal sex, Voyuerism, Stripping, Futa/trans, BDSM, Creampie, Male domination, Mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra City of Broken Dreamers oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 778

GENEL BAKIŞ
Los Angeles, 2042. Şirketler ve zenginler tarafından yönetilen bir şehir. Aynı zamanda Amerikan Rüyasının en kötü örneklerinden birisi. Milyonlarca insan hayatlarını zenginlerin aşırıya kaçmalarını veya fakirlerin daha kötüye gitmesini umursamadan koca bir cahillikle yaşıyor. Zenginler politikacılardan daha fazla güce sahipken, polis ise kurumsal paralı askerler karşısında neredeyse bir hiçtir. Sen de bu paralı askerlerden birisin. Hatta en iyisi olarak nitelendirilen ve "Ghosts" adı verilen seçkin bir seviyedesin. Aylardır iş bulamadın ama bu değişmek üzere. Aynı zamanda şehrin başka bir tarafında kızın birisi şehri paramparça edebilecek bir çatışmanın merkezinde olmak üzeredir. Onu takip ederken dostlar ve düşmanlar edineceksin. Bu insanlar bu şehri avucunun içi gibi biliyor. Kime güvenebilirsin? Kime rüşvet verebilirsin? Herkes kendi hayalleri ve kendi motivasyonları ile hareket ediyor. Hepsi "Broken Dreamers" şehrinde bir araya gelecek...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.77 GB
Oyun Boyutu APK: 665 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, Anal sex, Animated, Big tits, Graphic violence, Milf, Oral, sex, PoV, Romance, Spanking, Titfuck, Vaginal sex, Voyuerism, Stripping, Futa/trans, BDSM, Creampie, Male domination, Mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra City of Broken Dreamers oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
androidden açmakta sorun yaşıyorum, en ince ayrıntıya kadar mala anlatır gibi anlatabilicek var mı?

B

buyukyoruk3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son doktorla yattığı kısımda kalmıştım güncelleme geldi mi

R

RockySD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son zengin adamın kızı kendi odasında olurken oyun bitmişti. Güncelleme geldi mi ?

Üst Alt