City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
Z

Zezeprems

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi günler , güncel oyunlara nasıl ulaşabilirim? Hangi oyuna girersem yorumlarında 2020 de yazılan yorumlar var 2021 yılındayız bu sayfa oyun yapmayı bıraktımi? Birisi güncel oyunları nasıl bulacağım hakinda yardimxi olabilirmi

S

Silinen üye 28892

Zezeprems , iyi günler, forum sitemizdeki menü ekranından ''GÜNCELLENEN KONULAR'' adlı yere tıklarsanız, sırasıyla son güncellenen oyunlara bakabilirsiniz.

Z

Zezeprems

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis hepsi iyi hoş oyunlarda günceller de Türkçe yok oynuyamiyoruz

A

aytoldi1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için indirdim üç linkten de yükledim tek tek denedim ama hepsinde "uygulama yüklenmedi" diyor başka hiçbir şey demiyor. 6 GB indirme boşa gitti.....

S

Silinen üye 28892

Android için indirdim üç linkten de yükledim tek tek denedim ama hepsinde "uygulama yüklenmedi" diyor başka hiçbir şey demiyor. 6 GB indirme boşa gitti.....
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

A

aytoldi1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Teşekkür ederim bilgilendirme için fakat telefonumda 11-12 gb boş alan mevcut ilk denemeden beri.. Kapatıp tekrar açıp öyle de denedim.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yapimciligiyla Muhteşem görüntülere sahip güzel bir oyun yapımcılar güzel iş çıkarmış oyun bana göre efsane bayıldım harika iş adultoyunceviri seviliyorsunuz dostum

Pkunnn

Pkunnn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
1$
Selam dostlar. Bu oyuna bugün başladım. Açıkcası çok övüldüğünü gördüğümden hikayesini falan okumadan indirdim. Hikayeye önem veren biriyimdir ama cyberpunk temasından nefret ederim. Bu hikaye ne kadar derinleşicek onu merak ediyorum spoilersız bir şekilde hikayenin sürükleyici olup olmadığından bahsedebilcek birileri var mı ? Ona göre cyberpunk temayı görmezden gelmeye çalışacağım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Selam dostlar. Bu oyuna bugün başladım. Açıkcası çok övüldüğünü gördüğümden hikayesini falan okumadan indirdim. Hikayeye önem veren biriyimdir ama cyberpunk temasından nefret ederim. Bu hikaye ne kadar derinleşicek onu merak ediyorum spoilersız bir şekilde hikayenin sürükleyici olup olmadığından bahsedebilcek birileri var mı ? Ona göre cyberpunk temayı görmezden gelmeye çalışacağım
Oyunun bölümlerinde ilerledikçe hikayesinin de derinleştiğini görüyorsun. Bir çok oyuncunun sevdiği ve favorilerinden bu oyun ama cyberpunk teması devam ediyor.

Pkunnn

Pkunnn

Kredi
1$
Dediğim gibi hikayesi için oynayacağım zaten cyberpunk temayı görmezden gelebilirim teşekkürler ^^

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğim gibi hikayesi için oynayacağım zaten cyberpunk temayı görmezden gelebilirim teşekkürler ^^
Hikayesi daha güzel oyunlar var bence. ama bu oyunda güzel öneririm. Eğer oynamadıydan
Summers gone, deluca family, acting lesson, sunshine love öneririm hikaye anlamında çok iyi oyunlardır 🙂

Pkunnn

Pkunnn

Kredi
1$
Hikayesi daha güzel oyunlar var bence. ama bu oyunda güzel öneririm. Eğer oynamadıydan
Summers gone, deluca family, acting lesson, sunshine love öneririm hikaye anlamında çok iyi oyunlardır 🙂

Çok teşekkür ederim listeme ekledim sırasıyla hepsini deneyeceğim ^^

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım oyunlar listesinde ilk 3 e girer o kadar güzel bir oyun hikayesi ayrı sahneleri ayrı hiç düşünmeden oynayın çok keyifli ama sindire sindire oynayın hemen bitirmeyin sonra devamı yok daha çıkmadı diye bı hevesiniz kırılıyo 💯😉

Üst Alt