Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Life in Santa County
College Kings 2

P

Popersia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Grandma's House Türkçe son sürüm gelsin hocam​

M

ManBlack52

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Biraz farklı olsun parodi veya anime ve çizgi film adul oyunları güzel oluyor takdirinize sunuyorum ellerinize sağlık❤️

M

ManBlack52

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Vip üyelik aldık değsin 😅

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Patreonda "whiteleaf" isimli geliştiricinin tamas awakening isimli oyununu keşfettim anime tarzında çevrilmeye değer olduğunu düşünüyorum

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Ya el çevirisiyle ya da en azından oyunun sürümünü ve yapay zeka çevirisini beraberinde yenileyerek bir şekilde bu oyunun güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum. Forumda göz ardı edilmiş ama pek çok çevirisi olan oyundan kat kat daha iyi ve ilginç bir hikaye sunan bir oyun.

G

Gmabol631

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tales of androgyny gelme ihtimali varmı gerçekten cikarsa direkt Türkçe erişimi alacagim

M

ManBlack52

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Something unlimeted dc parodi oyunu oldukça hoş gelir mi yapay zeka veya Türkçesi 🤍

Üst Alt