Bright Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Bright Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
S

Sahinbey8061

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Önerim şu;
Belli başlı iyi oyunlar var yani uzun soluklu ve hikayesi iyi. Fazla oyun olsun diye masumane bir fikirle, kısa ve hikayesiz oyunlarla vakit kaybedeceğimize uzun ve hikayesi iyi olan oyunlara odaklanmalıyız. Bu verdiğiniz emeği öngöremediğim çıkarımı vermesin size. Oyunları çeviren yapay zeka bile akıllı bir seçim. Sitemizde(fark ettiyseniz bütünleyici bir yaklaşım) kısa konulu çok emek israfı oyun var. Bu yargılamayı deneyimlerden alıyorum. Aksi takdirde yargı için affınıza sığınıyorum 😇
Hocam öncelikle iyi akşamlar eger ki dc ye geldiyseniz muhtemelen fark etmişsinizdir oyun yapmak yeterli degil oyunda birden fazla hata olabilir bunları cozdukten sonra yeniden siteye yükleme gün icerisinde bile 2 3 kez olabiliyor bu minimum sosyal medya hesaplarını kontrol etme vs vs dolayısıyla oyunu cıkartmakla bitmiyor sonrasında bir çok vakit alan iş oluyor tek is oyun cıkartmak degil maalesef ayrıca yapay zeka oyunlarının cevirisi google tabanlı yapılıyor bu yüzden olması gereken belli şartlar var maalesef. Bu oyuna ise yakın zamanda güncelleme gelecegini düşünmüyorum sebebi ise eylül ayı icerik haftasında cok fazla yapay zeka oyunu geldi dolayısıyla bir sure gelmemesi normaldir saygilarimla 😊

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam öncelikle iyi akşamlar eger ki dc ye geldiyseniz muhtemelen fark etmişsinizdir oyun yapmak yeterli degil oyunda birden fazla hata olabilir bunları cozdukten sonra yeniden siteye yükleme gün icerisinde bile 2 3 kez olabiliyor bu minimum sosyal medya hesaplarını kontrol etme vs vs dolayısıyla oyunu cıkartmakla bitmiyor sonrasında bir çok vakit alan iş oluyor tek is oyun cıkartmak degil maalesef ayrıca yapay zeka oyunlarının cevirisi google tabanlı yapılıyor bu yüzden olması gereken belli şartlar var maalesef. Bu oyuna ise yakın zamanda güncelleme gelecegini düşünmüyorum sebebi ise eylül ayı icerik haftasında cok fazla yapay zeka oyunu geldi dolayısıyla bir sure gelmemesi normaldir saygilarimla 😊
Saygı bizden efendim. Üslup için müteşekkirim.

ilkhan123

ilkhan123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hem kadın karakter, hem haritalı hem de görev var bi oyunda daha ne olabilir ki harika ya

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eveeeeeet iki güncelleme gerideyiz
Screenshot_20201027-225006_Chrome.jpg

E

Emi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paris beni aramasi lazim aramadı 1 ay gecti oyunda Paris'in beni aramasi için hangi küçük oyunları oynamam lazım DC ye göndermeyin orda kimse bilmiyor belki burda giren olur diye yazıyorum

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Knk halitlamiyorum ama bir arkadaşın aracı olucak tanigindin kişilerle konus magzalardan bakma ordan almiyca
saol knk deneyelim bakalım bu cesareti oyunda bi o attırıyor galiba bide oyunda nasıl ilerleyeceğimi bilmiyorum karışık ya görevleri yapmaya çalışıyorum filan :D

S

Sahinbey8061

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
saol knk deneyelim bakalım bu cesareti oyunda bi o attırıyor galiba bide oyunda nasıl ilerleyeceğimi bilmiyorum karışık ya görevleri yapmaya çalışıyorum filan :D
Gazete satilan yerden gazete al orda gazetede laptop reklamı göreceksin ordan al

K

Kralfarul

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3380

GENEL BAKIŞ

Yeni oyun "Bright Past" olarak adlandırılıyor ve aynı zamanda ana hikayesi serbest dünya olan sanal gelişim kavramına dayanıyor. Ancak, bu sefer tamamen farklı bir seviyeye taşıyoruz! Şuan ki mevcut sürümde, ana karakterlerle tanışabilir, arka planları ve genel olarak oyun ayarları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, oyun modern dünyada gerçekleşecek. Ana karakter bir kız olacak. Projenin türü, bir RPG görevinin unsurlarına sahip bir sanal alan olarak tanımlanabilir.

Paylaşılan Tarih: 24.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.72.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.75 GB
Oyun Boyutu APK: 607 MB

Oyun Konuları
3DCG, Female protagonist, Sandbox, Adventure, Big tits, Big ass, Lesbian, Masturbation, Oral sex, Vaginal sex, Sex toys, Voyeurism, Mobile game, Exhibitionism, Handjob, Puzzle

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Bright Past oyununu çalıştırın.
Tamamen bitirdim inşallah yakın zaman devamı gelir 😆😆😆😆🙏🙏🙏

C

Cagataytr15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Victorun patronun verdiği görev varya paketi alıp bi yere götürdüğümüz lastik çöplünde paket diyor ama lastik çöplüğü neresi bilmiyorum görevi yapamadım bi türlü lütfen yardımcı olun

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefon da şarkı notları eklemeye basınca hata veriliyor lütfen yardımcı olur musunuz?

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu spor hocasi nasıl yardımcı olacak istekleri hepsini yaptım 4.5 kişi spor salonuna getirdim kızı ayarlattirdim ona başka ne yapicam bilen yardım etsin

C

Cagataytr15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Victorun patronun verdiği görev varya paketi alıp bi yere götürdüğümüz lastik çöplünde paket diyor ama lastik çöplüğü neresi bilmiyorum görevi yapamadım bi türlü lütfen yardımcı olun

LauraKinney

LauraKinney

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kızın hamile kalmasına izin vermeli miyim?

S

Sahinbey8061

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yakınlarda güncelleme varmı 3 guncelleme geldi oyuna

Üst Alt