Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
valla yanlış yapmıyoruz hocam eşek miyiz kaç kişi aynı şeyden yakınıyor pc de yazanı yapıyoruz oluyor mobilde olmuyor
Onun yapılabiliyor olması veya yapılamıyor olması bizlik bir durum değil, yapımcısı o sistemi ilk defa deniyor ve test ediyor. Alternatif yollar arayabilirsin eğer bilen varsa. Yani yapabileceğimiz bir şey yok.

K

komodo21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bayanlar ben oyunu bitirdimde sage ve bella ile bitiyor jill ve Quinn maya ve josy olan save dosyası olan varsa güncel atabilir mi 0.82 ondan başlayım ınterludeye eriniyom şimdi tekrar başlıcam da kasıcam da zahmet olcak biraz ama atarsanız sevinirim tekrar bi 15 saat daha yeni bitirdiğim oyuna hemen tekrar başlamak ıstemıyorum anlayışınız için teşekkürler

MRainb0w

MRainb0w

Yetkili
Kredi
0$
beyler ben oyunu bitirdimde sage ve bella ile bitiyor jill ve Quinn maya ve josy olan save dosyası olan varsa güncel atabilir mi 0.82 ondan başlayım ınterludeye eriniyom şimdi tekrar başlıcam da kasıcam da zahmet olcak biraz ama atarsanız sevinirim tekrar bi 15 saat daha gomek ıstemıyorum
Discord sunucumuza katılarak kayıt dosyası kanalından indirebilirsiniz.

youth0fsatan

youth0fsatan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Biri son sezonun kayıt dosyasını atabilir mi ? DC sunucusuna katılamıyorum. Kayıt dosyası aktaramıyorum bu nedenle.

K

Kfivru

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ile sadece sezon öncesi bölüm mü geldi ?

100desperado100

100desperado100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon öncesi için olan kayıt dosyasını mobilde Android/data'ya mı atmam gerekiyor? Eğer öyleyse atamıyorum ne yapmam gerek?

100desperado100

100desperado100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna indirdikten sonra Android\Data\AdultOyunCeviri\beingadik klasörüne 8. Bölüm save'inizi atmanız lazım oynamanız için
Benim önceki sezon kayıt dosyam yok maalesef. Telefonu sıfırlamıştım. Ama o Being a Dik interlude'ye eklediğiniz kayıt dosyası var ya onu indirdim onu nereye atmam gerekiyor?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Olmuyor maalesef. Oynayamayacığım galiba. Yine de yardımlarınız için teşekkürler
Öncelikle 2.sezonun final bölümüne ait bir kayıt dosyası bulmalısın. Bu kayıt dosyasını forumumuzda ve discord sunucumuzda paylaştık.

Kayıt dosyasını bulduktan sonra ;

Android\Data\AdultOyunCeviri\beingadik dizinine atacaksın.

Daha sonra transfer dosyasını indirmelisin. (Konunun ilk sayfasında yer alıyor) Transfer dosyasını indirince ;

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.

Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.

Eğer bu dediklerimi kesin doğru bir şekilde yaptıysan yüksek ihtimalle sorun çözülecektir eğer çözülmezse sorun bizden kaynaklı değil yapımcı yeni bir sistem deniyor ve test ediyor hatalar olabilir şuanlık, yeni sürümde düzelecektir.

B

bejnata34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.6.1 surumundeki kayit yaptigim yerden baslamak icin suan indirdigim 0.8.2 surumunde yuklemeye basiyorum < hatayi bildir > hatasi aliyorum. lutfen yardimci olursaniz sevinirim.

Üst Alt