Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
MetinZ

MetinZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1-8 bölümleri windows için clouddan indirirken internet aşırı yavaş oluyor sebebini bilen var mı ? steamdan falan oyun indirir gibi olmuyo 100 kbs ile indiriyor

B

Bilinmeyenkişi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk yı kurmaya çalışıyorum uygulama yüklenemedi diyor

V

VIRUSeqq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar oyunun 1. sezonunun türkçesini nerede bulabilirim?

D

Diablo31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnterlude yi kurdum ama oyuna başlayamıyoorum yardım edermisiz
*herhangi bir yeni oyun oyuna başla seçeneği yok

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
İnterlude yi kurdum ama oyuna başlayamıyoorum yardım edermisiz
*herhangi bir yeni oyun oyuna başla seçeneği yok
Transfer dosyasını aktarmanız gerekiyor. Konunun ilk sayfasında nasıl aktaracağınız vs. anlatılıyor.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Paslav Küçük boyutlu APK'yı indirip deneyiniz.

A

Azem

Eternum Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
--SPOİLER--

arkadaşlar benim oynadığım son sürümde zoe geliyor ve oyun bitiyordu sezon arası bölümünde direk zoe ile oynuyormuşuz benim oynadığım sürümün ilerisi varmı yoksa hiç bağlanmıyormu zoe ve ana karakterin hikâyesi ona göre oynayacağım

A

Azem

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
--SPOİLER--

arkadaşlar benim oynadığım son sürümde zoe geliyor ve oyun bitiyordu sezon arası bölümünde direk zoe ile oynuyormuşuz benim oynadığım sürümün ilerisi varmı yoksa hiç bağlanmıyormu zoe ve ana karakterin hikâyesi ona göre oynayacağım
Ayrıca son 2 bölümün olduğu oyunun saveini sezon arası bölüme aktarabiliyormuyum çünkü hikaye istediğim gibi şekillensin istiyorum full oyunu bitirip silmiştim

B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geldi sonunda !!!! Kesinlikle adult oyun seven herkesin oynamasını tavsiye ederim pişman olmazsınız. Bu oyunda hikaye, görseller ve her şey çok iyi

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
''Being A DIK: Interlude'' bir bağımsız kısa bir ara bölüm yani bir ''Spin-Off'' bölümü olarak karşımıza çıkıyor. ''Zoey'' ayrıldıktan sonra ki yaşadığı olaylara değiniyor. Tabi ki bir de kayıt dosyalarımızı test etmemizi sağlayan bir ara bölümde oldu. Başarılı bir şekilde 3.Sezona kayıt dosyalarıyla birlikte geçiş yapabiliyoruz. Ancak günümüz de geçen olaylara biraz daha değinilse güzel olacaktı. Özellikle çoklu mod seçiminin çalıştığını anlamızı sağlayabilirdi. Sanırım bu 3.Sezona kaldı, ''Sage'' öfkeli bir şekilde kapıya vurması ''Jill'' veya başka karakteri seçtik diye mi bu tepkiyi gösteriyor anlamadım. Ancak ''Sage'' seçenlerde de böyle bir sahne görülüyorsa yaptığımız seçimlerle alakası olmayabilir. Yoksa eski erkek arkadaşı ''Chad'' durumuna düştüğümüz bir an olacaktır.:unsure::sneaky:
Tahminimce: Sage'nin, Prof. Burke'nin kızı olduğunu anladıktan sonra liam kafası karışık şekilde lavaboya gidiyor, sage de peşine düşüyor meraklandığı için. Kapıyı açmayınca da, sert çıkışıyor.

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnterlude bölümü indirdim ama kayıtlarım yok nasıl kaldığım yerden devam edecem acaba

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
İnterlude bölümü indirdim ama kayıtlarım yok nasıl kaldığım yerden devam edecem acaba
Öncelikle 2.sezonun final bölümüne ait bir kayıt dosyası bulmalısın. Bu kayıt dosyasını forumumuzda ve discord sunucumuzda paylaştık. Kayıt dosyasını bulduktan sonra transfer dosyasını indirmelisin. (Konunun ilk sayfasında yer alıyor) Transfer dosyasını indirince ;

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.

Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.

Z

Zeus112

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Öncelikle 2.sezonun final bölümüne ait bir kayıt dosyası bulmalısın. Bu kayıt dosyasını forumumuzda ve discord sunucumuzda paylaştık. Kayıt dosyasını bulduktan sonra transfer dosyasını indirmelisin. (Konunun ilk sayfasında yer alıyor) Transfer dosyasını indirince ;

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.

Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.
Hocam ikisinide attim oyun hala acilmiyor

K

komodo21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ana oyun 1 ve 8 bolumu ındırdım 2 sezon ve 3 sezon hangi link arkadaşlar şimdiden teşekkürler cevap için

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
ana oyun 1 ve 8 bolumu ındırdım 2 sezon ve 3 sezon hangi link arkadaşlar şimdiden teşekkürler cevap için
Bro 1-8 bölüm 2 sezon olarak geçiyor bu ara bölüm 3. sezon başlangıcı gibi bir şeyve ek olarak bu bölümden indirebilirsin
Screenshot_20220327-164243_Chrome.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst Alt