Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun için nacizane bir isteğim olacak umarım olur. Şu hileli ve hilesiz şekilde olma şansı var mı ya da yardım desteğini kapatma. Çünkü hileli olduğunda oyunun heyecanı kaçıyor bana göre bu tür oyunlarda yaptığın tercihlerin sonucu olmalı ama hileli de bu kayboluyor. Umarım bu tarz oynayan insanları da düşünürsünüz.
Tabi yapılabiliyor mi bu programlamayla bilmiyorum ama yapılırsa çok sevinirim.

S

Silinen üye 28892

Oyun için nacizane bir isteğim olacak umarım olur. Şu hileli ve hilesiz şekilde olma şansı var mı ya da yardım desteğini kapatma. Çünkü hileli olduğunda oyunun heyecanı kaçıyor bana göre bu tür oyunlarda yaptığın tercihlerin sonucu olmalı ama hileli de bu kayboluyor. Umarım bu tarz oynayan insanları da düşünürsünüz.
Tabi yapılabiliyor mi bu programlamayla bilmiyorum ama yapılırsa çok sevinirim.
Being A DIK gibi bir oyunu hilesiz yayınlamamız olanaksız. Çünkü, oyunu şu zamana kadar, her zaman hileli yayınladık ve hile çok istenilen bir şey olduğu için mümkün olmayabilir. Zaten hile dediğimiz şey oyunun içerisinde gömülü olan, ayrı bir menüye sahip olmasıdır. O menüye dokunmadan da belirlediğiniz rotadan gidebilirsiniz. Seçimlerde de ufak bir ipucu vermesi dışında bir sorun gözükmüyor ve oyun zevkinizi bozacağını düşünmüyorum.

B

burakfidans

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu bölüm final mi olucak yoksa sezon finalimi olucak

O

oyunsever01

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyununda yanında verilecek diğer oyunlar hangisi acaba

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being A DIK gibi bir oyunu hilesiz yayınlamamız olanaksız. Çünkü, oyunu şu zamana kadar, her zaman hileli yayınladık ve hile çok istenilen bir şey olduğu için mümkün olmayabilir. Zaten hile dediğimiz şey oyunun içerisinde gömülü olan, ayrı bir menüye sahip olmasıdır. O menüye dokunmadan da belirlediğiniz rotadan gidebilirsiniz. Seçimlerde de ufak bir ipucu vermesi dışında bir sorun gözükmüyor ve oyun zevkinizi bozacağını düşünmüyorum.
Ben hilesiz dememden kasıt o ipuçları. Bende memnunum hileli olmasından o özellik sayesinde bazı olayları çözebiliyorsun oyunda ama o ipuçları bozuyor biraz oynamayı bunu kastetmiştim. O ipucu verme seçeneğini kapatma özelliği gibi bir durum olsa süper olurdu. Tabi yapılabilir mi onu bilmiyorum.

emre_

emre_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben hilesiz dememden kasıt o ipuçları. Bende memnunum hileli olmasından o özellik sayesinde bazı olayları çözebiliyorsun oyunda ama o ipuçları bozuyor biraz oynamayı bunu kastetmiştim. O ipucu verme seçeneğini kapatma özelliği gibi bir durum olsa süper olurdu. Tabi yapılabilir mi onu bilmiyorum.
Aksine bence ipuçları zamandan tasarruf ettiriyor eklenmesinin iyi olduğunu düşünüyorum.

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aksine bence ipuçları zamandan tasarruf ettiriyor eklenmesinin iyi olduğunu düşünüyorum.
Sonunu bildiğin bölümü oynamak çok zevkli gelmiyor bana tabi kendi görüşüm bu. Böyle oynamayı sevenler ve zaman sıkıntısı olanlarda vardır tabi ona da saygı duyarım. Ben sadece olabilir mi diye sormuştum.

emre_

emre_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunu bildiğin bölümü oynamak çok zevkli gelmiyor bana tabi kendi görüşüm bu. Böyle oynamayı sevenler ve zaman sıkıntısı olanlarda vardır tabi ona da saygı duyarım. Ben sadece olabilir mi diye sormuştum.
Olabilir mi bilmiyorum fakat oynayış zevkini de bozduğunu düşünmüyorum açıkçası.

sifiralti

sifiralti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erken erişime katılmayanlar oyuna tahmini ne zaman erişebilir.

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
tek oynadığım oyun bu diyebilirim şimdiden yerimi aldım merakla bekliyorum :D

Üst Alt