Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

Silinen üye 28892

dediklerini yaptım sağ tıklayıp indir dedim ama gene diyoki (bu dosya için indirme kotası aşıldığından şu anda söz konusu dosyayı ındıremezsınız) diyo
Maalesef, elimden başka bir çözüm gelmiyor. Cloud linki normalde hızlı indiriyor onu denemenizi tavsiye ediyorum.

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugün aylink te bir sorun mu vardı acaba?Farklı sayfaya yönlendiriyor kapatıp tekrar yapınca inerdi devamlı aynı sayfaya gidip duruyor.

sasalisa

sasalisa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun çevirisini yaptığınızda oyuna hile menüsü ekleyecek misiniz para hilesi vs gibi ?

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kasa Şifreleri:

Birinci bölüm: 1386
İkinci bölüm: 4413
Üçüncü bölüm: 3985
Dördüncü bölüm: 0421
Beşinci bölüm: 4226
Altıncı bölüm: 4463

Yedinci bölüm: 1559
teşekkür ederim bu bilgiyi ilk sayfaya yazılırsa iyi olur 5 bölüme geldim diğer bölümleri göremedim bu arada para hilesi var mı

Silverhand1999

Silverhand1999

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Link 8.sezona kadar mı Türkçeleştiriyor oyunu?

Silverhand1999

Silverhand1999

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konu başlığındaki 0.7.2 indirme linki Türkçe yamalı link galiba yani ben de hangi sezona kadar çeviri mevcut onu öğrenmek istemiştim, şu an bildiğim kadarıyla 7.sezon son sezon, çeviriye o da dahil mi yani? Şimdiden teşekkürler cevap için

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Konu başlığındaki 0.7.2 indirme linki Türkçe yamalı link galiba yani ben de hangi sezona kadar çeviri mevcut onu öğrenmek istemiştim, şu an bildiğim kadarıyla 7.sezon son sezon, çeviriye o da dahil mi yani? Şimdiden teşekkürler cevap için
Evet en güncel sürüme kadar çevirili şu an. Yakın bir zaman içerisinde yeni sürümünü de Türkçe bir şekilde oynayabileceksiniz.

Üst Alt