Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

Koyutürk07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sa oyun açıldı ama üyelik giriyorum hatalı diyor yeni hesap açıp denedim ona da aynı şey dedi

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Sa oyun açıldı ama üyelik giriyorum hatalı diyor yeni hesap açıp denedim ona da aynı şey dedi
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

K

Koyutürk07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Eyw reis giriş yapabildim Sagolasın

K

Kalzeruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasıl indirebilirim? Uzun zaman önce zorlanmamıştım fakat şuan "Linke git" yazısına bastığımda olmuyor. Andorid için. Teşekkürler şimdiden.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Nasıl indirebilirim? Uzun zaman önce zorlanmamıştım fakat şuan "Linke git" yazısına bastığımda olmuyor. Andorid için. Teşekkürler şimdiden.
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

K

Kalzeruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Tekrar butona basın.
Teşekkürler. Bir de Android yazanın altındakini indirmem gerekiyor değil mi? Bütün oyun ve güncellemeler var mı?

hsnkytn

hsnkytn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde Paket ayrıştırma hatası alıyorum çözümünü bilen yazarsa sevinirim

alcanumut

alcanumut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar güncelleme uzun mu gelmiş indirmeye değer mi ?

E

Erenss7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linklerde bir sıkıntı mı var? Hangi seçeneği denersem deneyeyim bir türlü indirme sayfasına ulaşamıyorum

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Android linklerde bir sıkıntı mı var? Hangi seçeneği denersem deneyeyim bir türlü indirme sayfasına ulaşamıyorum
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Tekrar butona basın.

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncelleme hangi tarihte geldi arkadaşlar lütfen dönün

Üst Alt