Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
bysibo

bysibo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Merhabalar, öncelikle uğraşta emeği geçen herkesin eline sağlık. Sizlerin uzun süre hazırlıklarla uğraşması yorucu olsa da bizim de indirmede heyecanımız uzun sürüyor malum pc formatı 14 GB olduğu için :) . Başlıyoruz bakalım, ayrıca hile menüsü kaldırıldı mı?

AgathaValerin

AgathaValerin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 8 ne zaman çıkar acaba
Merhaba;

Yapımcı oyun içerisinde aslında az da olsa bize bilgi vermekte. 8. Bölüm Cadılar bayramı temasıyla geleceğini biliyoruz. 8. Bölümün Ekim ayı gibi çıkmasını tahmin edebiliriz.

M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar şu "Ana parti odasının üçüncü görevine tıklayın" kısmında tıklasan da bir şey olmuyor. Daha önce de yaşamıştım ben bu sorunu ama nasıl çözdüğümü hatırlayamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Küçük boyutlu apk ile normal apk arasındaki fark nedir?

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Grafikler bir tık daha kötü ama yanlış linkden indirmeyiniz birinde sadece 7.bölüm var.
7. bölüme kadar bitirdim ben ve oyun bende yüklü şuan fakat bir önceki sürüm yüklü. Küçük boyutlu olanı yüklersem bende yüklü olan oyuna 7. bölüm mü eklenecek? yoksa 6. bölüme kadar olan kısım silinip sadece 7. bölüm mü yüklü kalacak?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7. bölüme kadar bitirdim ben ve oyun bende yüklü şuan fakat bir önceki sürüm yüklü. Küçük boyutlu olanı yüklersem bende yüklü olan oyuna 7. bölüm mü eklenecek? yoksa 6. bölüme kadar olan kısım silinip sadece 7. bölüm mü yüklü kalacak?
7. Bölüme kadar oynadığın kayıt dosyalarını alıp, sadece 7. Bölüm olanı indirip, kayit dosyalarıni gerekli yere attiktan sonra kaldığın yerden devam edebilirsin.

Procuk25

Procuk25

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Android deki başlıklar oyunun başından çevrilen yere kadar olan mı

Y

yokluk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece türkçe yamayı indirebileceğim bir link var mı?

V

ValerosGXD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa oynayacağım heyecanlıyım neyse 5 saat sonra görüşürüz :D

Üst Alt