Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
abbasyolcuxd31

abbasyolcuxd31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümünün kasımda çıkacağını duyduğumda çok üzüldüm.

abbasyolcuxd31

abbasyolcuxd31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölüm geldiğinde en baştan başlamak zorunda kalacak mıyız?? Ayrıca yeni bölümde ana karakterin annesiyle ilgili gelişmeler olacak gibi sizin tahminleriniz var mı??
oyun dosyalarına gir sonra game klasörüne tıkla orada saves klasörünü yedekle, sonra yeni sürümü indirince game klasörünün içine at saves klasörünü.

A

Alpbatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezon geldimi beyler ben ensonki sürümü bitirmiştim Bi daha geldimi merak ettim (ne zamandır afkayım onun için)

D

Donjuhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinci sezon diye indirdim gene ilk oynadığımın aynısı çıktı

B

batuhan11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tekrar başlamak dışında bir sorun yok xd güzel oyun

staylex34

staylex34

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu indirdim kurdum fakat belirtilmemiş hata diye birşey alıyorum oyun açılmıyor yardım.

Üst Alt