Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ewde herkes ile konustuktan sonra tommy ile konus diyor tommy nerdeki

M

mersolter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yanlışlıkla ingilizce indirmişim türkçe dosyaları nereden indirebilirim?

M

mete731

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle oynanması gereken mükemmel bir oyundur ama mini oyunlarda bazı sıkıntılar var ona göre oynayın.

P

patateslol

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi hatası alıyorum 2.9gblik olanı indirdim telefonumda yer var ve defalarca denedim fakat yüklenmiyor. yardımcı olabilir misiniz?

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 aylık destekçi plus abonesi oldum, türkçe oyunlar için teşekkür ederim emeğinize sağlık

A

ahmet4546

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler 6.sezonda Belkaya kütüphanede yardım ediyorum 4 kitabın yerini buldum sonuncuyu bulamadım yardım ericek varmı

A

ahmet4546

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayın yöneticiler 7.sezon ne zaman gelir acaba birde kayıtlı bölümleri kaydedilenlerden nasıl siliyoruz

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Sayın yöneticiler 7.sezon ne zaman gelir acaba birde kayıtlı bölümleri kaydedilenlerden nasıl siliyoruz
Net bir tarih yok şu anda Eğer androidden oynuyorsanız -> Android ->Data ->Adultoyunçeviri -> Hangi oyunsa o klasördeki kayıt dosyalarını siliniz. Ama yapmanızı tavsiye etmem.

Üst Alt