Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Paylaşılan Tarih: 22.11.2021
Sürüm: 0.7.1 Sonu
Platformlar: Windows, Android

Windows'da kayıt dosyasını nasıl kurarım?
- Öncelikle indirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın.
- Bilgisayarınızda çalıştır komutunda %appdata% yazın.
- Sonrasında renpy klasörüne girin ve hangi oyunun kayıt dosyasını indirdiyseniz o klasöre girin ve rardan çıkarttığınız dosyaları oraya atın.

Android'de kayıt dosyasını nasıl kurarım ?
- RAR'dan çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArshiver indirebilirsiniz)
- İndirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın.
- Android - Data - AdultOyunCeviri - BeingaDIK konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasöre atın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS - ANDROID
ZIPPYSHARE

Son düzenleme:
gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Hayırlı olsun.

S

Silenced

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürüm hatası alıyorum bunun bir çözümü var mı?

U

umutbey06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu save dosyası oyunda tam olarak neyi değiştiriyor acaba?

U

umutbey06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
saolun bi sorum var size ben kullanıcı adımı ve şifremi doğru giriyorum ama oyun yanlış diyor siteye girip değiştirdim ama gene aynısını yaptı oyuna giremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
saolun bi sorum var size ben kullanıcı adımı ve şifremi doğru giriyorum ama oyun yanlış diyor siteye girip değiştirdim ama gene aynısını yaptı oyuna giremiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Şifrenizde Türkçe karakterler olmamasına dikkat edin.

H

halodayı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe karakter kullanmıyroum olmuyo yeni hesap açıyorum olmuyor sürekli yanlış diyor yardımcı olursanız sevinirim

T

taha0101taha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu kayıt olayını anlamadım şimdi yeni güncelleme geldimi oyunu tekrar indirmeden (8gb dosyayı) kayıt dosyasını indirip güncelle mi yapacak yoksa oyunu silip tekrar indirip bu save dosyasını oyunun dosyalarına mı atacağız cevaplarsanız sevinirim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
ben bu kayıt olayını anlamadım şimdi yeni güncelleme geldimi oyunu tekrar indirmeden (8gb dosyayı) kayıt dosyasını indirip güncelle mi yapacak yoksa oyunu silip tekrar indirip bu save dosyasını oyunun dosyalarına mı atacağız cevaplarsanız sevinirim
Oyunun yeni sürümü geldiği zaman, eğer elinizde kayıt dosyası yoksa bunu kullanabilirsiniz.

H

halodayı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
normalde girilen oyun kayıt dosyası indirdiğim zaman yanlış şifre diyor.Yeni hesap açtım yine aynısı oldu dediğiniz vpn programını indirdim olmadı acaba sorun ne olabilir?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
P

Psizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben anlamadım, dosyayı indirdim fakat içinde tek bir save dosyası var. Onuda doğru yere çıkardım zip içinden. Oyunu açıp bi baktım, devam ete bastım. Tek bi kayıt görünüyor. Ekstra olarak Süprizler yok, sahneler yok. Sadece oda da okul arkadaşlarıyla başlıyor kahraman. Sonra odada ki konuşma bitince oyun bitiyor. Maksimum 5 dk fln sürüyor.

Üst Alt