Being a DIK - Bunu Biliyor Muydunuz ? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK - Bunu Biliyor Muydunuz ?

• Konuyu başlatan Phyrosca
  • Başlangıç tarihi
T

tazbaby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
havuz başında bira içme hep başarısız oluyor nasıl başarılı bir şekilde bira içebilirim olmuyo kaç kez denedim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Şimdi gördüm de keşke Melanie ile olsayımış :(
Chad gibi sert bir tipi son sahnede öyle görmek
😳

Son düzenleme:
B

biktimaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence adult oyunların god"u Being A DİK cinsel içerikleri bir yana hikayesi ve karakterleriyle kendisini zirveye taşıyor resmen...

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ben hikayeden yanlış varsayım çıkartarak, Troy'un transseksüel olduğunu varsayıp, chad'in soyunma odasında konuşurken video ya aldığımız kişinin de Troy olduğunu sanmıştım. Sanırım dikkatli oynamadım. Ama cidden melanie olduğunu nasıl anladınız ? Oyunu dikkatli oynamamışım sanırım.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bence adult oyunların god"u Being A DİK cinsel içerikleri bir yana hikayesi ve karakterleriyle kendisini zirveye taşıyor resmen...
Oyunun hikayesi bambaşka bir şey. Hatta bana kalırsa +18 yönünün de önüne geçiyor.

Staylex

Staylex

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şöyle soylim troy sevgili oldugu icin bunu aciklamak kendi grub bu durumu ogrenmesi onu baya etkilerdi mel kullandi sage ayrilmak icin gay olarak bilinmek istemiyor çünkü

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Adam gay ve Troy ile aldatıyor. Melanie bunu bilip Sage'e söylemediği için vicdan azabı çekiyor hepsi bu!

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Abi chad saygı duyduğum sevdiğim bir adam.
Chad'i düdüklüyorlar adam sage gibi karıyı bırakıp alet müptelası olmuş. Dua edelim de kek sjw ayağına bunların sahneyi bölümlerden birine koymasın. Kız kıza tamam da erkek erkeğe bize ters aga

Emir0

Emir0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chad'i düdüklüyorlar adam sage gibi karıyı bırakıp alet müptelası olmuş. Dua edelim de kek sjw ayağına bunların sahneyi bölümlerden birine koymasın. Kız kıza tamam da erkek erkeğe bize ters aga
Hocam, ben adamın tipini erkekliğini liderliğini seviyorum, öyle bir dostum olsun isterdim, ha erkek erkege meselesi beni ilgilendirmez.

Üst Alt