Being a DIK 7.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK 7.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu?

• Konuyu başlatan Babaringo
  • Başlangıç tarihi
Babaringo

Babaringo

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Arkadaşlar 7.bölüm güncellemesi bence çok eğlenceli ve zevkliydi fakat Jill karakterinde herhangi bir gelişme olmaması beni şaşırttı. Tek eksik gördüğüm bu bölümde jill karakterine pek özen gösterilmemesiydi belki de. Siz 7.bölümü nasıl buldunuz?

ss_d0b89bcdcc86eecbebbb8fbccf4fd23cf0af1dbd.1920x1080.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7 bölüm çok güzel bı bölümdü ben sadece Sage ile gittiğim için öbür ana kadınlar için konuşamam baştan söyleyeyim spoiler etiketi bilmiyorum okuyanlar ona göre okusun

Artık jill hikayesine girdi ablasını gördük Lana ablasının ailenin kara koyunu olduğunu ve jill ile tarzı farklı bana göre tarz olarak Sage gibi ama kardeşini derdinden önemsediği görüyorsun ileride neden öldüğünü daha detaylı anlatırlar ben bu hikayenin Bella ile bağlanacağını düşünüyorum Bella Lana ile arkadaş olduğunu lana'nın ölümünden sonra jill ablalık yapan kişi olduğunu düşünüyorum ve dik sahneleri çok eğlenceli bölümleri Jacob ve Jamie gibi özelikle Jamie sahneleri çok iyidi başka kişiliğini göstermişler bölümün ismine uyuyor ve sage ben bu bölüm neden Sage sevdiğimi bir kez daha daha net anladım bölümün açık ara en iyi sahnesi maya ile olan sahnesidir sagenin hotların içinde "kız kardeşine sırtını dönmez" kodunu en iyi uygulayan kisidir bu bölüm kız kardeşlerini ne kadar önemsediğini ne kadar zeki olduğunu çok daha iyi gördüm mc ile olan sahneleri çok güzeldi oyunun sonu beklediğim gibi oldu chad in gay teorim tuttu o yüzden şaşırmadım ama 8 bölümde ne olucak merak ettirdi Mel ile chad ilişkini tam olarak anladık sırlarını biliyor bence Tory karakteri ile kardeşi yada akraba olma ihtimali var eğer MC görüp sageye 8 bölüm de açıklarsa o zaman bana göre 8 bölüm sagenin bölümü olur duygusal sahneler beklerim ben kısacası ( aslında baya yazdım ) 7 bölüm çok güzeldi beni tatmin etti müzikler, reder kalitesi de güzeldi, ben oyunu oynamam 4 saat sürdü diğer kişileri bilemem 8 bölüme rezini aldım

Moderatörün son düzenlenenleri:
Razador

Razador

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Fena değildi fakat diğer bölümlerdeki tatmini ben alamadım açıkcası.

yasinwashere

yasinwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6. bölüm gibi rezalet değildi. Jill karakterini biraz kısmışlar onun dışında iyiydi.

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden jill hakkında her şeyi gıdım gıdım veriyor geliştirici anlamıyorum güzeldi ancak jill ile ilgili daha fazla sahne olmasını isterdim.

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage yolundan gidiyorum ama yapımcının jill ile ilgili değişik düşünceleri olduğunu düşünüyorum bu bölüm beni tatmin etti fakat daha güzel olabilirdi gelecek bölüm rionanın mesajı , lily ile Duo düşüncesi hakkında gelişme olurmu ve chadle olan diyolagları merakla bekliyorum

A

ayazmpower

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beni hiç tatmin etmedi doğru dürüst bi ilerleme olduğuna da şahit olamadım karakterlerle parti üzerinden laylaylom bi etkinlik doldurma çabası gördüm sadece yada bilmiyorum belki beklentiyi yüksek tutup bu kadar beklediğimden böyle gelmiştir normalde erişimleri beklerdim acelem yoktu ama bunu erkenden aldım bekledim daha bi moda soktu sanırım

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beni hiç tatmin etmedi doğru dürüst bi ilerleme olduğuna da şahit olamadım karakterlerle parti üzerinden laylaylom bi etkinlik doldurma çabası gördüm sadece yada bilmiyorum belki beklentiyi yüksek tutup bu kadar beklediğimden böyle gelmiştir normalde erişimleri beklerdim acelem yoktu ama bunu erkenden aldım bekledim daha bi moda soktu sanırım
Bu bölümde hikaye pek ilerlemedi kanka haklısın ama kötüde değildi. En kötü bölüm 6 bence

D

Dogsyn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben hiç tatmin olmadım açıkçası malikanedışında adam akıllı bir ilerleme olmadı ve onun dışında sanki josy için yapılmış bir bölüm gibi geldi umarım diğer bölüm daha güzel olur

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tatmin olmadım. 7 bölümü partide bitirdik neredeyse

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu güncellemeden önceki bölüm nerede bitiyordu arkadaşlar nerede kaldığımı unuttum :((

Üst Alt