Battle Sisters Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Battle Sisters Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.1
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
battlersistersturkceadultoyunceviri.jpg

GENEL BAKIŞ

Warhammer evreninde geçen, bolca kaos içeren bir hikaye. Karşınızda birçok engel çıkacak ve o engelleri aşmanız gerekecek. Savaş ve kaosun içinde ilişkilerinizi yönetip, bu savaştan nasıl kurtulacağınız size kalmış. Tüm bu engellerle başa çıkabilecek misiniz?

Paylaşılan Tarih: 26.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 467 MB
Oyun Boyutu APK: 271 MB

Oyun Konuları
3DCG, Anal Sex, Big Ass, Big Tits, Humiliation, Male Protagonist, Parody, Romance, Spanking, Teasing

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Battle Sisters oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

cg dis2.jpg cg endo23.jpg cg hera_sleep.png cg war1.jpg cg war3.jpg

Son düzenleme:
ibrcgn

ibrcgn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Şöyle bir hata alıyorum 😕

Moderatörün son düzenlenenleri:
O

Ozkaya35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun güzel duruyor fakat nasıl ruh kazanacağı mı bulamadım belkide sonra ki güncellemeleri beklememiz gerekecek

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunun görsel tabanı ve ambiyansı oldukça fazla bir şekilde Doom'a benziyor.Oyunda oynadığımız karakter ise bir başrahip ve kızları cezalandırıyor.Bununla birlikte de kızlardan faydalanıyorsunuz,zaten onlar dünden hazır.Oyundaki ana amaç bir askeri itaat altına almak olmuş.

Oyunda şeçtiğiniz şeçeneklerin pek bir etkisi yok.Belli kişilerle ilişkinizi ilerletiyor ve bazı görevleri tekrar tekrar yapıyorsunuz.Birkaç tekrardan sonra odaları gezerken ya da karakterler ile konuşurken de sahneler açılıyor.Aslında oyun bazı şeyleri tekrar tekrar yapıp sahneleri açmaktan ibaret olmuş.Oyun yaklaşık 1 saat sürdüğü için - en azından bende öyle oldu - bu tekrar döngüsü beni pek baymadı ama bazı kişiler bundan hoşnut olmayabilir.Oyunumuzun ufak da bir hikayesi bulunuyor,ben oyuna biraz çerez gözü ile baktığım için hikayesini beğendim,hikaye için en azından idare eder diyebilirim.Hikaye öyle bir yerde bitiriliyor ki,biraz yarım kalmış hissediyorsunuz.Belki de oyunun ikinci bir sürümü çıkabilir.

Oyundaki karakter modellemelerini ve görselleri beğendim.Oyunda keşke birkaç tane de hareketli animasyon olsaydı.En azından böyle bir oyun için hareketli animasyon olmalıydı,böylelikle oynanış kısmı daha iştah açıcı olabilirdi.Aynı zamanda oyundaki çeviri de gayet başarılıydı.Umarım diğer oyunlarda da argo terimleri bu kadar fazla görebiliriz.

Evet,idare eder bir hikayesi olan,hareketli animasyonların olmadığı,karakterlerin biraz anime olmasından dolayı herkese hitap etmeyecek bir oyun olmuş.Bence kesinlikle girip bir bakın,oyuna çerez gözü ile bakarsanız harika vakit geçirirsiniz.Oyuna çerez dememin sebebi ise biraz kısa sürmesi.Oynarken gerçekten keyif aldığım bir oyun oldu.Tek eksik bulduğum nokta ise hareketli animasyonların olmamasıydı.Bu oyundan özellikle hareketli animasyon beklemiştim.Onun haricinde geçişli resimler ile sağlanan sahneleri ve karakterleri başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi olup,ortalama derecede bir yapım olmuş :)

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Doğasever
Kredi
0$
Deyimi yerindeyse harika bir değerlendirme olmuş, güncelleme gelip gelmeyeceğini soran arkadaşlara gelince oyun final olduğu için devamı olmayacak bilginize ayrıca yapımcı yeni bir oyun çıkarırsa isteğe göre çevirisine başlayabiliriz iyi forumlar.

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Cevap için çok teşekkür ederim.Hikaye benim açımdan çok yarım kalmıştı,devamının olmayacak olması üzücü.Çok düşük bir ihtimal de olsa devamını her daim bekleyeceğim :)

Felax8

Felax8

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun şahsen hoşuma gitmedi sürekli aynı tekrarlama içerisin de serbest dolaşım kısıtlı aynı noktalar da dolanıp duruluyor ve aynı diyaloglar içinde ... İlerleyen güncellemeler de değişirmi bilemem ilk izlenimim bu.

O

Ozkaya35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaşlar oyunda nasıl ruh kazanacağız yardım edermisiniz

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Doğasever
Kredi
0$
Oyun şahsen hoşuma gitmedi sürekli aynı tekrarlama içerisin de serbest dolaşım kısıtlı aynı noktalar da dolanıp duruluyor ve aynı diyaloglar içinde ... İlerleyen güncellemeler de değişirmi bilemem ilk izlenimim bu.
Final etiketini farketmedin sanırım.

exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cidden çok farklı bir deneyimdi desem yalan olur ama çizimleri atmosferi çok başka çok güzel, train witch tadında hatta daha iyi belli başlı şeyleri yerine getiriyorsunuz adım adım mükfatınızı alıp yolunuza bakıyorsunuz finale gelecek olursak
karakter hiçbir şey hatırlamıyor savaşın gerçeklerinden söz ediyor bir de kafası kesilmiş bir kişi ile baş rahip görüyoruz bize işte hatırlamadığımız savaşı soruyorlar bitiyor biraz havada kalıyor.
Velhasıl çizimleri hikayesi atmosferi hoşuma gitti tavsiye ederim. 8/10

Üst Alt