Back to the Cabin Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Back to the Cabin Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
backtothecabinturkce-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Ana karakterimiz, ev arkadaşınız yas tutarken onun yanında oluyor ve kaybıyla yüzleşmesinde yardımcı oluyor. Bu ikisinin arasındaki ilişkiye odaklanacak ve birbirini sevmenin farklı yollarını keşfedeceksiniz. Seni bekleyen pek çok sürpriz ve birkaç sırrı olan pek çok macera olacak...

Güncelleme Tarihi: 29.04.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.62 GB
Oyun Boyutu APK : 461 MB
Tahmini Oynanış Süresi: 4-7 Saat

Oyun Konuları
3dcg, Male protagonist, Romance, Voyeurism, Big ass, Big tits, Mobile game, Milf, Creampie, Groping, Handjob, Masturbation, Oral sex, Titfuck, Vaginal sex
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Back to the Cabin oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

b02-min.jpg a07-min.jpg b01-min.jpg a02-min.jpga03-min.jpg 11-min.jpg a01-min.jpg 2a02-min.jpg

Son düzenleme:
EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Sonunda Türkçe oynayacağım yabancı versiyonunu indirmiştim 1 yıl önce bug vardı bir yerlerde kaldıydım ilerleyemiyordum :love:

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Animasyonlu mu peki?
Animasyon olmayan oyunu şahsen tercih etmiyorum. Yorumumda dediğim gibi eskiden çifliğe gidemiyordum bugta kalıyordu şimdi gidiliyor. Ayrıca eski oyunda gideceğin yerleri sen tıklıyordun ve bunu kolay hale getirmişler. Tavsiyem denemen yönünde senden hiçbirşey eksilmez :D(y)

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Animasyon olmayan oyunu şahsen tercih etmiyorum. Yorumumda dediğim gibi eskiden çifliğe gidemiyordum bugta kalıyordu şimdi gidiliyor. Ayrıca eski oyunda gideceğin yerleri sen tıklıyordun ve bunu kolay hale getirmişler. Tavsiyem denemen yönünde senden hiçbirşey eksilmez :D(y)
Asıl olay bence animasyon zaten, ben sırf onun için hikayesini atlayıp animasyonu için de oynadığım oluyor

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Merak ediyorum nazı bı oyun acaba?

S

sdicappo

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
erişim hakkınız bulunmamktadır diyor. ama satın alma ile ilgili de hiç bir şey gözükmüyor. yardımcı olabilir misiniz ?

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Oyunun bazı yerleri değiştirilmiş yada kısaltılmış sanırım ava bir kaç kere gidiyorduk bu kaldırılmış sanırım birde birkaç gün yemeğe birşeyler katıyorduk spoiler vermek istemiyorum bilen biliyordur. Odun kırma ve av kısmında bizi uğraştırmadan geçiyor bu kısmı iyi oldu. Ama termosifonun ayarlamayıda kaldırmışlar bu dursaydı iyiydi. Oyun sanki biraz otomatik kendi oynuyormuş hissiyatı oldu. Onun dışında çerezlik diyebilirim henüz pek bir ekşın sahnesi yok diyebilirim. Baya olmuştu ben oynayalı üzerine pek birşey eklenmemiş sanırım. Yeni başlayanlar için yazdıklarımın pek bir önemi yok daha önce ingilizce olarak oynadığım için bu yorumu yapıyorum. Gelecek bölümleri iple çekiyorum. :)

Fram11

Fram11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erişime Açılsa da oynasak. İyi duruyor

Denizs

Denizs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin daha fazla 2d oyun gelsin 2d oyunların hikayeleri daha iyi oluyor