Back to the Cabin Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Back to the Cabin Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellendiği zaman ben nerden ve nasıl anlayacam güncellendiğini

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ayrıyetten konu üzerindeki güncelleme tarihi yerinden de son güncellendiği tarihi takip edebilirsiniz.
1654517022056.png

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel devamını bekliyoruz

S

Solid585

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devami ne zaman gelecek bilen varmi?

L O R D

L O R D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
On puan üzerinden değerlendiriyorum
Animasyon:4
Hikaye:5
Karakterler:6
Grafik:6
Sürükleyicilik:5
Total:6
Ortalamanın bir tık üstünde olsa da bir süre sonra bayıyor ve animasyonları da iyi değil maalesef

F

falconssss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Animasyon olmayan oyunu şahsen tercih etmiyorum. Yorumumda dediğim gibi eskiden çifliğe gidemiyordum bugta kalıyordu şimdi gidiliyor. Ayrıca eski oyunda gideceğin yerleri sen tıklıyordun ve bunu kolay hale getirmişler. Tavsiyem denemen yönünde senden hiçbirşey eksilmez :D(y)
gif hangi filmden acaba .d

T

ttegx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayeler bir süre sonra sarmıyor artık ben direkt animasyonlara geçiyorum
Animasyonlu oyun önerir misin? Sitede bazı konulara animated etiketi eklenmemiş senin bildiğin bunu oynadım bunun animasyonu güzel dediğin oyun var mı?

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Girls house ve my cute roommate bu ikisi bağlantılı biraz, onun dışında milfy city var ama o da yarım kalmış. Başka da aramak istersen arama çubuğuna animasyon yazarak animasyon içerikli oyunları da bulabilirsin

A

ADALET

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tür oyunlara başladığım vakit devam eden oyunları oynamayan, sadece final yapmış oyunları oynayan insanları anlamazdım. Artık anlıyorum kim bilir devamı ne zaman gelecekte ben hatırlayıp tekrar oynayacağım. Hadi geldi diyelim çevirisinin yapılıp yapılmayacağının garantisi yok. Bunun gibi parmak sayısını geçmeyecek kadar çok sevdiğim nadir oyunlar oldu ya yapımcı devam etmedi yada ilgili yayıncılar, çeviri hizmeti sunanlar çevirmedi. Umarım bu oyunda onlardan birisi olmaz gerçekten çok beğendiğim bir oyun oldu.

Fram11

Fram11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna da güncelleme beklediğimizi bildirmek isterim. Teşekkürler

Üst Alt