Babysitters - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Babysitters

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.1.0
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Babysitters.jpg

GENEL BAKIŞ

Oldukça bilinen ve popüler bir model fotoğrafçısını oynuyorsunuz. Hayatındaki kadınla böyle tanıştın ve onun zaten bir çocuğu olmasına rağmen (şimdi sıcak yetişkin kız), onunla evlendin. Çok zaman almadı ve ona kendi çocuğunu vermeyi başardın. Öyle görünüyor ki tüm rüyaların gerçek oldu... ancak, karınız bir süre sonra hayal kırıklığına uğramaya başladı. Sen ateşli kızların fotoğraflarını çekerken o evde çocuklarına bakıyordu. İşe geri dönmek ve etkinlik yöneticisi olarak becerilerini gerçekleştirmek istediğinde ısrar ediyor. Bu kararda onu tamamen destekliyorsunuz, ama sorun şu ki, ev işi ve oğlun ile çok daha fazla zaman geçireceğinizi umuyor. Ancak bu, kariyerinizin zirvesindeyken göze alamayacağınız bir şeydir.Büyük üvey kız kardeşi çözüm değildir, çünkü oldukça şımarıktır, boş zamanlarını oyunları nasıl oynadığını veya makyajını yaptığını söyleyerek geçirir. Evet, ona karşı çok yumuşak olduğunu anlıyorsun, ama her seferinde yüzünü tokatlamak ya da kibirli olduğu için kıçına şaplak atmak istediğinde, yapamazsın ... sonuçta senin kızın değil. Tek çözüm çocuk bakıcısı kiralamak.

Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.54 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.54 GB
Oyun Boyutu APK: 1.60 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Milf, Virgin, Voyeurism, Groping, Masturbating, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Cheating, Teasing, Blackmail, Swinging, Corruption, Group Sex, Harem, Group Sex, Adventure, Anal sex, Corruption, Creampie, Drugs, Female domination, Footjob, Lesbian, Pregnancy, Titfuck, Exhibitionism, Sextoys, BDSM
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Babysitters oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

adultoyunceviri319196_bb1.jpg adultoyunceviri319197_bb2.jpg adultoyunceviri319199_bb4.jpg adultoyunceviri319202_bb7.jpg adultoyunceviri319204_bb9.jpg

Son düzenleme:
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Güzel oyun, Türkçesi gelirse yeniden oynanır :coffee:

Soulblade57

Soulblade57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemesi nezaman gelecek. Patreon sayfasında yeni versionu var

L

loneytunes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba iyi günler, ben indirdiğim hiç bir oyunda kayıtlarıma ulaşamıyorum. oyunu ilk oynarken bütün ilerlememi kaydediyorum her 5-10 dakikada bir, sonra çıktığım ve tekrar girdiğim zaman beni yine sıfırdan başlatıyor, oynarken kaydettiğim halde. sorun nedir acaba teşekkürler

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
merhaba iyi günler, ben indirdiğim hiç bir oyunda kayıtlarıma ulaşamıyorum. oyunu ilk oynarken bütün ilerlememi kaydediyorum her 5-10 dakikada bir, sonra çıktığım ve tekrar girdiğim zaman beni yine sıfırdan başlatıyor, oynarken kaydettiğim halde. sorun nedir acaba teşekkürler
Oyunu açtığınızda '' Yükle '' kısmına basmanız lazım.

A

adulftg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben oyunları mega dan indiremiyorum yardımcı olurmusunjz Teşekkürler

Üst Alt