Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Babysitters

NeverGiveUp

Editör
Katılım
11 Tem 2020
Mesajlar
169
Tepki puanı
481
Puanları
63
Babysitters.jpg

GENEL BAKIŞ
Oldukça bilinen ve popüler bir model fotoğrafçısını oynuyorsunuz. Hayatındaki kadınla böyle tanıştın ve onun zaten bir çocuğu olmasına rağmen (şimdi sıcak yetişkin kız), onunla evlendin. Çok zaman almadı ve ona kendi çocuğunu vermeyi başardın. Öyle görünüyor ki tüm rüyaların gerçek oldu... ancak, karınız bir süre sonra hayal kırıklığına uğramaya başladı. Sen ateşli kızların fotoğraflarını çekerken o evde çocuklarına bakıyordu. İşe geri dönmek ve etkinlik yöneticisi olarak becerilerini gerçekleştirmek istediğinde ısrar ediyor. Bu kararda onu tamamen destekliyorsunuz, ama sorun şu ki, ev işi ve oğlun ile çok daha fazla zaman geçireceğinizi umuyor. Ancak bu, kariyerinizin zirvesindeyken göze alamayacağınız bir şeydir.Büyük üvey kız kardeşi çözüm değildir, çünkü oldukça şımarıktır, boş zamanlarını oyunları nasıl oynadığını veya makyajını yaptığını söyleyerek geçirir. Evet, ona karşı çok yumuşak olduğunu anlıyorsun, ama her seferinde yüzünü tokatlamak ya da kibirli olduğu için kıçına şaplak atmak istediğinde, yapamazsın ... sonuçta senin kızın değil. Tek çözüm çocuk bakıcısı kiralamak.

Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.0.4b
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 445.8 MB
MAC Dosya Boyutu: 444.7 MB
APK Dosya Boyutu: 470.1 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Milf, Virgin, Voyeurism, Groping, Masturbating, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Cheating, Teasing, Blackmail, Swinging, Corruption, Group Sex, Harem, Group Sex, Adventure, Anal sex, Corruption, Creampie, Drugs, Female domination, Footjob, Lesbian, Pregnancy, Titfuck, Exhibitionism, Sextoys, BDSM
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Babysitters oyununu çalıştırın.İNDİR
WINDOWS

MEGA - YOURFILESTORE - PIXELDRAIN - FILESFM

MAC

MEGA - ZIPPY

ANDROID

MEGA - ZIPPY

GÖRSELLER


319196_bb1.jpg 319197_bb2.jpg 319199_bb4.jpg 319202_bb7.jpg 319204_bb9.jpg
 

Silence

Moderatör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
730
Tepki puanı
1,261
Puanları
93
Güzel oyun, Türkçesi gelirse yeniden oynanır :coffee:
 

KeremHp

Destekçi Plus
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
197
Tepki puanı
128
Puanları
43
(denendi) biraz güzel tavsiye ederim
 
Üst