Aren't Grim Reapers Supposed to be Scary Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Aren't Grim Reapers Supposed to be Scary Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.1.7
YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan tavsiye etniyom sadece 1 sex sahnesi var deymez final gelince yükleyin oynayın
Kamuo bu aralar yenş karakterler falan yapıyo ve başka serilerden h sahneker ile upraştıpından 90 gündğr bakmıyor kendi serisine fazla

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Şuan tavsiye etniyom sadece 1 sex sahnesi var deymez final gelince yükleyin oynayın
Final gelene kadar uzun bir süre geçebilir. Bazı yapımcılar oyunlarına seks açısından değil de hikaye açısından zenginlik katmaya önem veriyor.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final gelene kadar uzun bir süre geçebilir. Bazı yapımcılar oyunlarına seks açısından değil de hikaye açısından zenginlik katmaya önem veriyor.
Seri zaten bana bş fate havası uyandırdı fatein vn ında da hentai sahneler var ama ana odağı hikayeydi öyle birşey yapacak gibi ancak oynarken izlediğimiz h sahne adeta zorlamaydı hadi oyuncular üzülmesin diye konmuş gibiydi ve karakter yopunluğu açısından da ve lore bakımından zengin olacak gibi kamuo abimizin diğer oyunlardan ve animelerden karakterlerin sex sahnelerini yapıp atmasından ziyade bu oluşturduğu evrenin hikayesiyle ilgilenmesini çok isterdim ki oturup tek başına anime yapma kabiliyeti bile vardır bu elemanın

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Seri zaten bana bş fate havası uyandırdı fatein vn ında da hentai sahneler var ama ana odağı hikayeydi öyle birşey yapacak gibi ancak oynarken izlediğimiz h sahne adeta zorlamaydı hadi oyuncular üzülmesin diye konmuş gibiydi ve karakter yopunluğu açısından da ve lore bakımından zengin olacak gibi kamuo abimizin diğer oyunlardan ve animelerden karakterlerin sex sahnelerini yapıp atmasından ziyade bu oluşturduğu evrenin hikayesiyle ilgilenmesini çok isterdim ki oturup tek başına anime yapma kabiliyeti bile vardır bu elemanın
İsteğe göre veya aklındaki fikirlere göre gidiyorsa bu tarz ayrı düşünceler yaratabiliyor oyuncu ve yapımcı arasında. En iyisi yeni güncellemeleri bekleyip umduklarınızı beklemek.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İsteğe göre veya aklındaki fikirlere göre gidiyorsa bu tarz ayrı düşünceler yaratabiliyor oyuncu ve yapımcı arasında. En iyisi yeni güncellemeleri bekleyip umduklarınızı beklemek.
Şuraya şöyle bir ss atayım sahneler baya varmış sanırım aslında rehber kıvamında koyayım

Ekli dosyalar

• IMG_20220715_114635.jpg
    IMG_20220715_114635.jpg
    135.5 KB · Görüntüleme: 39
YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynarken bazen gözden kaçan seçenekler ve bunların sonucunda kaçan sahneler olabiliyor. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.
Diyeceğim şu her oynayışta tek bir karaktere odaklı gidin her karaktere ayrı açılıyor anladıpım kadarıyla

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Diyeceğim şu her oynayışta tek bir karaktere odaklı gidin her karaktere ayrı açılıyor anladıpım kadarıyla
Birden fazla kayıt dosyası alarak bütün sahneleri görebilmek mümkün olabilir tabii farklı seçenekleri seçerek. Belki ilerleyen bölümlerde hile gelir ve bu durumda çözülmüş olur.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet 4 tane sahne açtım en azından 4 tane karakterle ayrı rotalara girdiğiniz için ard arda denk gelemiyorsunuz sanırım kamuo şyanda her kıza ayrı rota ve ayrı hikayeler hazırlıyor anladıpım kadarıyla her kız ayrı noktalara götürecek hikayeyi ve muhtemelen oyunun sonunu baya bi etkileyecektir harem rotası olacağını hiç sanmam şu saatten sonra ki bu yönüyle aşırı fate e benzemiş favorim kesinlikle şuan konuşmak istemeyen kız ama beyaz saçlı olanda belki iyidir deca ile bir sahne olabilir ama açamadım onu olmayadabilir sui ile olan seçimlerde bir yerden sonra bayağı müdahale ediyordu

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Evet 4 tane sahne açtım en azından 4 tane karakterle ayrı rotalara girdiğiniz için ard arda denk gelemiyorsunuz sanırım kamuo şyanda her kıza ayrı rota ve ayrı hikayeler hazırlıyor anladıpım kadarıyla her kız ayrı noktalara götürecek hikayeyi ve muhtemelen oyunun sonunu baya bi etkileyecektir harem rotası olacağını hiç sanmam şu saatten sonra ki bu yönüyle aşırı fate e benzemiş favorim kesinlikle şuan konuşmak istemeyen kız ama beyaz saçlı olanda belki iyidir deca ile bir sahne olabilir ama açamadım onu olmayadabilir sui ile olan seçimlerde bir yerden sonra bayağı müdahale ediyordu
Harem yoksa o yüzden dolayı tek bir kıza yönelmeniz lazım farklı kayıt dosyasında.

E

ern1881

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun tahmini 1 saat diyo ve 1gb niye acaba anlayamadım

4

4hmt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle tavsiye ederim ilk oyun çok güzeldi buda devami umarim yakin bir zamanda yeni versiyonu cikar

Üst Alt