Amore Tech - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Amore Tech

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Amore Tech.jpg

GENEL BAKIŞ

Hayatının son 15 yılını büyük bir yere indirmeden önce kurumsal merdiveni tırmanarak geçirmiş olan Sirus adında bir şirket çalışanı rolünü üstleneceksiniz. 5 yıl önce Amore Tech adlı başarısız bir start-up şirketinin CEO'su olmak için işe alındınız. Bu 5 yılda, tek bir flört uygulaması üzerine kurulu bir şirketi Fortune 500 şirketine dönüştürmeyi başardınız. Yönetim Kuruluna memnuniyetle yaklaştınız ve 5 yıllık sözleşmeniz bittikten sonra zam talep ettiniz. Reddettiler. Sinirli ve kızgın, eşinizin ısrarı nedeniyle adaletsizliğin intikamını almayı planlıyorsunuz. Beklenmedik bir açıklama yaptıktan sonra, planı uygulamaya zorlanıyorsunuz. Planlarınız meyve verdikten 4 ay sonra hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir telefon alırsınız.

Paylaşılan Tarih: 14.06.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce, İspanyolca
Oyun Boyutu PC: 1.86 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.84 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, BDSM, Cheating, Oral sex, Male domination, Vaginal sex, Masturbation, Sex toys, Footjob, Teasing, Spanking, Anal sex, Blackmail, Creampie, Group sex, Interracial, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Amore Tech oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

381966_1-7-vag1.jpg 567533_Twins_Valentine1.jpg 567536_Melissa_menu1.jpg 567540_2-3-12.jpg

A

Abidinfb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genelevli bir oyun vardı neydi onun adı?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun günümüz şirketlerinin güç kazanması ve çıkar ilişkilerini çok iyi ele alıyor.Bu yolda olan her kadın ve erkeğin bu hırsla mücadele ettiğini görüyoruz.Hikayesi güzel ele alınmış olup iyi yansıtılmış.Renderlar güzeldi ve oyunda beğendiğim karakterler ''Dominique'' ve ''Veronica'' oldu.Devamında daha çok hikaye içeriği katılabilir.;)(y)

Quench

Quench

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Windows için olan 3 link de ölü.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Konusu ne kadar ilginç de olsa ve aslında çok şeyde vaat edebilecekken bana göre batırılan ve yazık edilen bir çalışma olmuş.

Diyeceksiniz bu ne ? Zimmetine para geçirdin diye senden alttaolan birinin daha büyük patron ile anlaşıp seni pasifize etmesini anlatıyor. Tabi bu sırada seks delisi sen seks delisi, millete alltan bakan kurnaz birisisin. Kızlar köle .... zaten paran var bekle, ögren karıları ve kızları köle gibi kendi tarafına çevir. komployu kur işlem tamam.

Yukarıda yazdıklarım inanıyorum sizlere güzel ve zevkli gelecektir yapması AMA.... Bunları yapar iken bir şey yapmamanız, sadece resimleri ve sıkıcı iş ing. bazı terimleri kasmanız, okumanız anlamanız ve çokça olan zexs sahnelerinde poz. secer iken sadece secenekleri kullanmanış gerekiyoır. Yani Konu ZÜPER aslında ama oynanış mekanikleri berbat. Secimleriniz 3 değişik ama aynı yere cıkan son var. sadece bunlardaki kişileri etkiliyor. Hele hele bir karınız var... sal hatunu zaten sizden çabbar ( çabbar dediysem hırslı oda zeks manyagı) dominat gizli yönetici gibi.

Sandboxs yok secimler dediğim gibi sahnelerdeki poz. değiştiriyor oyunda ANİMASYON yok bunu bilin. Hareketli resimler bile olsa 4 yıldız verirdim ama sahne geçişleri keskin ve sert ( H.J- V.-A. The END) gibi. Çok animasyonsuz ama sağlam konulu ve terçihli oynamış biri olarak 3 yıldızımın sebebinide sizler ile paylaşmak isterim.

1- Ses var.
2- Resimler kaliteli karekterlere özenilmiş.( karekterlerde ruh yok)
3- 2,5 dan 3 yani Konusu başta çok güzel gibi sonra berbat.

Tavsiye etmem merakdan , bi bakim dersenizde özel bir olay sizi şaşırtacak, a bak bunu yaptım, bu oldu diye düşündürecek bir şey ben bulamadım. İnternetinize yazık. F.Y.I.

Saygılarım ile...

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
One Hand Entertainment adlı yapımcımızın kısa gözüken ancak biraz uzun süren oyunu. Bu oyunu oynadıktan sonra ''Amore Heist'' adlı oyununu da oynamalısınız çünkü hikâye kaldığı yerden devam ediyor. Oyunumuzun hikâyesi idare eder düzeydi. Belli yerlerde mantık hataları vardı ve bazı olaylarda çok basite kaçılmıştı. Aynı zamanda yaptığınız seçimlerin oyuna çok az etkisi oluyor ve oyunda gördüğüm kadarıyla herhangi bir kötü son yok. Seçimler zorlayıcı olmadığı için birçok sahneye erişmeniz muhtemel ancak seçimler tamamıyla etkisiz değil. Belli sahneleri görmek için bazı seçimleri doğru yapmanız gerekli. Bundan dolayı arada sırada kayıt almayı unutmayın. Zaten oyunda çok fazla seçim yaptığınız yer yok. Oyunumuzdaki metinler uzun bundan dolayı biraz İngilizce bilgisine ihtiyacınız oluyor.

Oyunda birçok karakter bulunuyor, karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Ana karakterler hariç bir şeyler yaşayabileceğiniz birçok karakter var. Oyunumuz düz bir oyun çizgisi ile ilerliyor, bundan dolayı oyundaki sahneleri ilerleyip açıyoruz. Karakter modellemeleri ve ambiyans gerçekten çok güzeldi. Karakterler çok güzel bir şekilde modellenmiş ve bazıları en ince detayına kadar uğraşılmış. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor, sahnelerdeki görsellik tamamıyla geçişli resimler ile sağlanmış. Bazı sahneler çok yavan kalmış ancak çoğu sahnenin iştah kabartan türden olduğunu söyleyebilirim. Bunun sebebi ise cidden karakterlerin başarılı olmasıydı. Oyunumuzu oynarken arkada bir müzik de bizlere eşlik ediyor, oyunumuzu sessiz bir şekilde oynamıyoruz.

Oyunun yaklaşık 1 ila 1.30 saat arası sürdüğünü söylemem gerekli. Oyundaki metinlerin de biraz uzun olduğunu söyleyebilirim, hatta öyle uzun ki bazı yerlerde yazıların taştığını görebilirsiniz. Açıkçası ben oynarken keyif aldım; güzel, kısa ve yerinde bir oyun olmuş. Hikâyedeki çoğu kadın ile bir birliktelik yaşayabiliyorsunuz, oyun bir nevi harem tarzında ilerliyor. İsteyip de elde edemediğiniz bir kadın yok. Sadece belli yerlerdeki seçimleriniz ile bazı kadınlar ile olan sahneleri kaçırmanız muhtemel. Bundan dolayı kayıt ala ala oynamayı ihmal etmeyin, çoklu gidiş yönleri mevcut :)

Yapımcımızın her iki oyununu da oynadım, açıkçası ben oyunlarını beğendim. Bazı şeyler eksik ancak bunlar benim için sıkıntı değildi. Üzüldüğüm noktalardan biri ise yapımcımızın yeterli desteği alamamış olması, 2022'in Temmuz ayında oyun yapmaya ara verdi. Umarım ilerleyen zamanlarda oyun yapımına geri döner. Destek aldığı taktirde iyi işler yapabilecek bir yapımcıya benziyor.

Üst Alt