Amnesia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Amnesia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.90c
Ç

Çevirici555

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tmm teşekkürler cevap verdiğiniz için

I

imcrazy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pardon indirdim fakat .aoc uzantısı olarak görükmekte. Bunu nasıl değiştirebilirim?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Muazzam bir oyun daha, şiddetle tavsiye edilir. Luck Mark oynayanlar bilir, hemen hemen aynısı gibi ama daha iyisi bence. Yapımcı umarım bu oyunu salmaz ve uzatabildiği kadar uzatır oyunu. Oyun listemde ilk 5'te yerini aldı bile. Render olsun animasyon olsun kalite kokuyor, sabırsızlıkle diğer güncellemeyi bekleyeceğim. Teşekkürler AOÇ ekibi, her gün duş alıyorum sayenizde :)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Muazzam bir oyun daha, şiddetle tavsiye edilir. Luck Mark oynayanlar bilir, hemen hemen aynısı gibi ama daha iyisi bence. Yapımcı umarım bu oyunu salmaz ve uzatabildiği kadar uzatır oyunu. Oyun listemde ilk 5'te yerini aldı bile. Render olsun animasyon olsun kalite kokuyor, sabırsızlıkle diğer güncellemeyi bekleyeceğim. Teşekkürler AOÇ ekibi, her gün duş alıyorum sayenizde :)
Dikkat et üşütme kankam her gün duşta 😂😂

JannDarc

JannDarc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rar'dan çıkarırken hata alıyorum site çökmüştü ondan kaynaklı eksik indirmiş olabilirmi ?

S

Silinen üye 28892

rar'dan çıkarırken hata alıyorum site çökmüştü ondan kaynaklı eksik indirmiş olabilirmi ?
Ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Rar'dan çıkarırken Arşiv hatası alıyırsanız, oyunu tam indiremediğinizi belirtiyor. Tekrar indirmeniz gereklidir, İyi Oyunlar.

Not : Bazı oyunları Rar'dan çıkarırken, Windows defenderi ya da harici Virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir.

H

Howerank

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Artik neden hic bir oyunu açamıyorum ben Screenshot_2021-09-28-00-16-29-083_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

schulz

schulz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Müthiş oyun devamı gelecek mi net bir tarih var mı

A

ank4040606

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunun oynanış pdf olarak varmı uzun sürmesin bak oyna