After the Inferno - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android After the Inferno

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
After the Inferno .jpg

GENEL BAKIŞ

Isenian İmparatorluğu işgaline devam ederken, Castria'nın Kuzey Menzillerini savaş sarıyor ve siz de onun ortasında duruyorsunuz. Tanınmış bir paralı asker şirketinin lideri olarak, şirket büyük değişikliklerle karşı karşıya kaldıktan sonra kendinizi yeni durumlara uyum sağlamak zorunda buluyorsunuz. İmparatorluğun savaşına katılın ve her biri kendi geçmişine ve motivasyonuna sahip, size kendi yöntemleriyle yardım etmeye istekli çeşitli karakterlerle tanışın. Sadakatler değişecek, kan dökülecek ve aşklar için savaşılacak.

Paylaşılan Tarih: 24.04.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.81 GB
Oyun Boyutu APK: 532.7 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Voiced, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Masturbation, Exhibitionism, Fantasy, Graphic violence, Point & Click, Sandbox, Voyeurism, Futa/Trans, Anal
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra After the Inferno oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

ANDROİD

MEGA - UPLOADHAVEN

GÖRSELLER

AdultoyunÇeviri.jpgAdultoyunÇeviri1.jpg AdultoyunÇeviri2.jpg

Son düzenleme:
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''After The Inferno'' yapımcısı ''Classy Lemon'' ilk Visual Novel girişimidir. İlk olmasına rağmen derin kapsamlı bir hikaye çalışması olmasa da 3D animasyon film gibi görünen güzel karakterleri ve kendine has animasyonlarıyla oyun baya ilgi çekiyor. Ayrıca oyuna sinematik sesli ara animasyonlarda serpilmiştir. Kalite bakımından çok iyi iş çıkarılmıştır.:giggle:Oyun bir açık dünya olmasına rağmen sadece bir kale şehri alanından ibarettir.Fantastik ve orta çağ teması ilginç karakterleriyle dolu olsada bunu daha geniş bir dünyaya yayıldığını hissedemiyoruz.Sanki bir alana sıkıştırılmış gibi duruyor. Oysa ki daha geniş bir dünyaya yayılabilirdi. Bir 2D olan ''What a Legend'' geniş dünyasını görebilirdik.Haritasına bakarsanız baya büyük olduğunu görebilirsiniz.o_O:unsure:

Oyunun yapımcısı ''Classy Lemon'' ilk çalışması ve hikaye konusunda tam bir geniş bir düşünceye sahip olmadığından oyun kendi içinde daralıyor.3D Render ve animasyonlar her şey güzel ancak geniş bir dünyaya yayılan kapsamlı bir hikaye, fantastik hikayelere göndermeler, genişletilmiş alanlar ve içerisinde yaşayan koca bir dünya, bu dünyayı keşfe çıkarken tanışacağımız ilginç insan toplulukları ya da kabileler bu oyunda eksik olanlar işte bunlardır.Malesef oyun bu nedenlerden dolayı pek ilgi görmedi, yapımcısı da hatasını kabul ettiğinden bu oyuna final vereceğini ve daha kapsamlı bir hikaye sunacağını söyledi. İlk izlenim her zaman önemlidir ve insanların dikkatini çektiğinde gelecek olan yapımlarınıda görmek isterler.:sneaky:En azından ''Classy Lemon'' 3D animasyonlar konusunda dikkatimi baya çekti.Gelecek yapımlarını baz aldığımızda bakalım ne kadar ders almış göreceğiz.:unsure::geek:(y)

N

Nrh1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
''After The Inferno'' yapımcısı ''Classy Lemon'' ilk Visual Novel girişimidir. İlk olmasına rağmen derin kapsamlı bir hikaye çalışması olmasa da 3D animasyon film gibi görünen güzel karakterleri ve kendine has animasyonlarıyla oyun baya ilgi çekiyor. Ayrıca oyuna sinematik sesli ara animasyonlarda serpilmiştir. Kalite bakımından çok iyi iş çıkarılmıştır.:giggle:Oyun bir açık dünya olmasına rağmen sadece bir kale şehri alanından ibarettir.Fantastik ve orta çağ teması ilginç karakterleriyle dolu olsada bunu daha geniş bir dünyaya yayıldığını hissedemiyoruz.Sanki bir alana sıkıştırılmış gibi duruyor. Oysa ki daha geniş bir dünyaya yayılabilirdi. Bir 2D olan ''What a Legend'' geniş dünyasını görebilirdik.Haritasına bakarsanız baya büyük olduğunu görebilirsiniz.o_O:unsure:

Oyunun yapımcısı ''Classy Lemon'' ilk çalışması ve hikaye konusunda tam bir geniş bir düşünceye sahip olmadığından oyun kendi içinde daralıyor.3D Render ve animasyonlar her şey güzel ancak geniş bir dünyaya yayılan kapsamlı bir hikaye, fantastik hikayelere göndermeler, genişletilmiş alanlar ve içerisinde yaşayan koca bir dünya, bu dünyayı keşfe çıkarken tanışacağımız ilginç insan toplulukları ya da kabileler bu oyunda eksik olanlar işte bunlardır.Malesef oyun bu nedenlerden dolayı pek ilgi görmedi, yapımcısı da hatasını kabul ettiğinden bu oyuna final vereceğini ve daha kapsamlı bir hikaye sunacağını söyledi. İlk izlenim her zaman önemlidir ve insanların dikkatini çektiğinde gelecek olan yapımlarınıda görmek isterler.:sneaky:En azından ''Classy Lemon'' 3D animasyonlar konusunda dikkatimi baya çekti.Gelecek yapımlarını baz aldığımızda bakalım ne kadar ders almış göreceğiz.:unsure::geek:(y)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba, Orjinal seslendirmeden bahsediyorsanız eğer elbette yok, ancak oyunun içinde sinematik ara animasyonlar ve cinsellik sahnelerinde de yapılmış olan yapay zeka seslendirmeleri mevcuttur. Oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum hoşunuza gidecektir.;)

N

Nrh1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Orjinal seslendirmeden bahsediyorsanız eğer elbette yok, ancak oyunun içinde sinematik ara animasyonlar ve cinsellik sahnelerinde de yapılmış olan yapay zeka seslendirmeleri mevcuttur. Oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum hoşunuza gidecektir.;)
Cinsel sahnelerde ses varsa favorilerime ekliyorum bir çok kişi beğenmesede my cute roommate oyununu sırf bu özelliğinden dolayı defalarca oynadım lust epidemic ve trause nadia da bu açıdan beğendiğim oyunlar şuan sabırsızlıkla my cute roommate 2 ve genesis orderi bekliyorum ayrıca bu tarz cinsel sahnelerde ses olan oyun varsa önerirseniz sevinirim

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Cinsel sahnelerde ses varsa favorilerime ekliyorum bir çok kişi beğenmesede my cute roommate oyununu sırf bu özelliğinden dolayı defalarca oynadım lust epidemic ve trause nadia da bu açıdan beğendiğim oyunlar şuan sabırsızlıkla my cute roommate 2 ve genesis orderi bekliyorum ayrıca bu tarz cinsel sahnelerde ses olan oyun varsa önerirseniz sevinirim
Forumda, her ne kadar içerik bölümüne yazılmasa da birçok oyunda en kötü ihtimalle robot seslendirmesi bile bulunuyor. Bulabildiğim oyunlar bunlar, ama birkaçının Türkçesi yok. Pine Falls, The Awakening, Sylvia, The Outong, Taste of Seduction ✍️

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$

Sypreus

Arkadaşın önerisine ek olarak oynadığım ve sesli oyunlar;

Mist - ''After The Inferno'' oyununda eksik olan içerikleri bu oyun çok iyi şekilde yansıtmıştır. ''Türkçe'' çevirisi yapılması çok iyi olur.:unsure:
The Visit - Milflerle dolu bir oyun animasyonları kendine has kaliteli ve yakında yapımcının uzay macerası olan bir başka oyunu daha gelecek çok iyi 3D render ve animasyonlar yapıyor.:giggle:
Sunshine Love - İki Sezonluk seri ve dahası gelecek, oynamış olmanız muhtemel ancak yapımcısı artık sesli olarak yayınlıyor.;)Beta da ise üyelik alınmalıdır.:unsure:

N

Nrh1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Sypreus

Arkadaşın önerisine ek olarak oynadığım ve sesli oyunlar;

Mist - ''After The Inferno'' oyununda eksik olan içerikleri bu oyun çok iyi şekilde yansıtmıştır. ''Türkçe'' çevirisi yapılması çok iyi olur.:unsure:
The Visit - Milflerle dolu bir oyun animasyonları kendine has kaliteli ve yakında yapımcının uzay macerası olan bir başka oyunu daha gelecek çok iyi 3D render ve animasyonlar yapıyor.:giggle:
Sunshine Love - İki Sezonluk seri ve dahası gelecek, oynamış olmanız muhtemel ancak yapımcısı artık sesli olarak yayınlıyor.;)Beta da ise üyelik alınmalıdır.:unsure:
Teşekkür ederim hepsini listeye ekliyorum

İsolan

İsolan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu APK olarak indirdim rar dosyası şeklinde indi kurulumu nasıl yapılır yardımcı olabilirmisiniz

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lust İsland yanlış hatırlamıyorsam ful sesli hatda konuşmaların bir kısmı karekterlerin İng orjinal diyalog

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Fantastik hikayesi olan ve içine Ortaçağ serpilmiş bir oyun. Oynarken aşırı derecede keyif aldığım oyunlardan bir tanesi oldu. Uzun zamandır bu kadar güzel ve Ortaçağ temalı, içinde fantastik ögeler barındıran bir oyun oynamamıştım. Oyunumuzun hikayesi gerçekten çok güzel ancak belli yerlerdeki mantık hataları ve işlenişin zayıflığı biraz can sıkıyor. Tabii bu dediklerim hikayeyi kesinlikle gölgelemiyor, açıkçası oyunu oynarken bir adult oyun değil de mini bir role play gaming oynuyormuş gibi hissediyorsunuz. Oyunun 2 adet sonu olduğunu ve sonlardaki belli sahnelerin de şeçimleriniz ile değiştini söylemem gerek. Oyunun iyi sonunu görmek çok zor değil (yanlışları şeçmekte usta değilseniz), kötü sonunu da görmek için ne yapmanız gerektiğini aşağı yukarı anlayacaksınız :)

Oyunumuza paralı asker birliğini yöneten biri olarak başlıyoruz, daha sonraları hikaye evriliyor ve bir anda bütün halkların kurtarıcısı oluyoruz. Birçok krallığı ele geçiren ve yok eden bir imparatorluk var ve zamanla görevimiz bu imparatorluğu çökertmek oluyor. Yani hikayedeki ana amacımız diyara barışı getirmek, tabii sadece paralı bir asker gibi gözüksek de ileride işlerin öyle olmadığını anlıyoruz. Oyunumuz karakterimizin yazdığı bir günlükten ilerliyor ( bu günlüğü oyunun sağ üst kısmında göreceksiniz) , bu günlüğe bakarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz ve oyun bu şekilde ilerliyor. Oyunda birçok karakter var, bu karakterlerin hikayelerine tanık oluyoruz. Bir yandan yan karakterlerin hikayesi ilerken bir yandan da ana hikaye ilerliyor. Aynı zamanda oyun ekranın sağ üst kısmında mor renkle gözüken ''memory'' kısımlarına dikkat edin. Oyunu sakın geçe geçe oynamayın, yoksa hikaye konusunda eksik kalabilirsiniz. Aynı zamanda şeçtiğiniz şeçeneklere dikkat edin, şeçtiğiniz şeçenekler hikayenin sonunu ve hikayenin sonundaki belli yan sahneleri değiştiriyor.

Oyunumuzun kendine has bir havası var, ilk başlarda oyuna girip eee bu Witcher diyebilirsiniz ( toss a coin to your witcher :D ) ancak oyunun kesinlikle Witcher ile alakası yok. Tabii oyunun ana karakterinin ve ambiyansının oldukça fazla bir şekilde Witcher' i andırdığını söyleyebilirim. Oyunumuzun her bir karakteri gerçekten çok güzel ve başarılı ancak bu tip görsellik herkese hitap etmeyebilir. Hareketli animasyonların güzel olduğunu söylemem lazım ancak hareketli animasyonların açılarını el ile değiştiremiyorsunuz. Animasyonların açılarının değişmesi için sahneleri belli bir süre izlemeniz gerekiyor. Belli animasyon sahnelerinin açılarının kötü olduğunu söyleyebilirim ancak genel anlamda animasyon sahneleri başarılıydı. Animasyonlar bir nevi hikaye ile ilerliyor, bu da sizlere bir süre sonra bu oyunda hiç animasyon yok mu dedirtiyor ancak hareketli animasyonları görmek için biraz sabırlı olmalısınız.

Oyunumuzun çok güzel müzikleri var ve hareketli animasyon sahnelerinde ses efektleri bulunuyor. Aynı zamanda oyundaki belli sahnelerde de ( adult animasyonlar harici) hareketli animasyonlar, sahneler var. Bu da oyunu oynarken beni ayrı bir havaya soktu. Sadece adult bir oyun değil de role play gaming oynuyormuşuz gibi. Ayrıca oyunun zor bir dili var, çevirerek oynamak beni hayli yordu ama kesinlikle değdi. Eğer İngilizce bilginiz çok değilse ve çevirmeye uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle Türkçe yama bekleyin.

Classy Lemon adlı yapımcımızın ilk oyunu, her ne kadar büyük bir ilgi görmemiş de olsa global forumlarda çok iyi yorumlar almış bir oyun. Ayrıca global forumlarda 5000 oyun içinde 22 nci sırayı almış bir oyun. Bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyunun müzikleri, ambiyansı, manzaralı sahneleri, sizleri apayrı bir havaya sokuyor. Hani Witcher' da arada sırada bir durup manzaranın tadını çıkarırsınız ya, işte bu oyunun belli sahneleri de benim için gerçekten böyleydi. Oyunun senaryosuna, karakterlerine, ambiyansına, gerçekten çok büyük emek harcanmış ve yapımcımızın ilk oyunu. Daha ilk oyundan böyle bir şey yapabiliyorsa diğer oyunlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Oyunumuzun sonuna ulaşabilirsiniz, maceranın burada bitmediğini anlıyorsunuz. Önümüzdeki yıllarda ya da daha yakın bir zamanda bu oyunun ikincisinin geleceğini düşünüyorum. Umarım oyuna Türkçe yama gelir, çünkü bu oyun yamayı kesinlikle hak ediyor.

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar buble transporter ile ingilizce yazıları türkče yapabiliyordunuz

Üst Alt