A Wife And M Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Wife And M Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.190
Y

yildizlicemil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya şu dylanın kavga sahnesinde tuşlara basın diyor ama android de oynadığım için oyun içinde klavye açılmıyor orayı nasıl geçeceğiz

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ya şu dylanın kavga sahnesinde tuşlara basın diyor ama android de oynadığım için oyun içinde klavye açılmıyor orayı nasıl geçeceğiz
Eğer oyunun başında mini oyunları açık bıraktıysanız böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

H

Hanryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya reis yeni sürümü gelmedi gene bu oyunu başa almışsın bu yenisi değil dimi benmi yanlış biliyorum kulay gelsin bide bana ulaşsana ben kredi yükleyemiyorum bana yardımcı ol reis kolay gelsin bu oyunda zamanın varsa bak yenisi geldimi bilgilerdir bizi

S

Silinen üye 28892

Ya reis yeni sürümü gelmedi gene bu oyunu başa almışsın bu yenisi değil dimi benmi yanlış biliyorum kulay gelsin bide bana ulaşsana ben kredi yükleyemiyorum bana yardımcı ol reis kolay gelsin bu oyunda zamanın varsa bak yenisi geldimi bilgilerdir bizi
Hayır eski sürüm bu, yenisi erişim ayında güncellenir. Kredi yüklemeyle alakalı detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

F

fastarts

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuanda erişim ayındayız yeni sürümüne güncellendiği zaman bu hata da giderilmiş olacaktır.
başkan yeni gelecek sürün 0.150 ise google da 2-3 ay önce arattığımda yeni sürümün türkçesini buldum indirdim oynadım ama boyutu baya düşüktü acaba teaser gibi bişey mi oynadım

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
başkan yeni gelecek sürün 0.150 ise google da 2-3 ay önce arattığımda yeni sürümün türkçesini buldum indirdim oynadım ama boyutu baya düşüktü acaba teaser gibi bişey mi oynadım
Biz oyunun kalitesini düşürmeden APK yapıyoruz. Farklı sitelerin yaptığı APK bizi ilgilendirmiyor.

H

Hanryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Slm reis neden yeni oyunlar gelmiyor bir bilgi varmı kolay gelsin. Alemin kralı

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Slm reis neden yeni oyunlar gelmiyor bir bilgi varmı kolay gelsin. Alemin kralı
Şuan erişim ayındayız sürekli oyun paylaşımı yapıyoruz. Bu oyunlara şuan erişebilmeniz için üyeliğinizin olması gerekiyor.

W

W35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun ne zaman güncelleme gelecek şubat bitti bu gelmedi

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
bu oyunda kaç yol var.. ilk oynadığımda 3 çocuk a öğretmenlik yapıyorsun. bir kez daha oynadım. komşunun çucuğu sana asılıyor. ve mafya ya bulaştı.. daha kaç tane yol var ona göre hepsini deneyelim.

H

Hanryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis slm bu alemin gercek kralısın okadar site var ama teksin bu oyunun devamı hakkında bir bilgi varsa söylemişsin reis kolay gelsin

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pc versiyonu açılmıyor dosya uzantısı a.o.c olarak belirlemiş bir program vasıtasıylamı açılıyor ?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
pc versiyonu açılmıyor dosya uzantısı a.o.c olarak belirlemiş bir program vasıtasıylamı açılıyor ?
Hayır yüksek ihtimalle cloud'dan eksik indirme yaptınız sağ üstteki mavi indirme butonuna tıklayarak RAR şeklinde indiriniz sorun düzelecektir.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet exe dosyasını indirmemişim :))) bilgi için teşekkürler

H

Hanryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis slm bu oyunun yenisi GELCEKMİ VARMI BİR haber kolay gelsin