A.O.A. Academy - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy A.O.A. Academy

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5 Gold
Lightdown

Lightdown

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya ben yenı sayılırım bu mesela oynadaıgımoyunun yenı bır bolumu geldı ne yapmam lazım eskı kayıtlarım uzerınden oynamak ıcın oyunu sılmeme gerek varmı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Lightdown Eski sürümü silip, yeni sürümü yüklemeniz yeterli. Kayıt dosyalarınız cihazınızda otomatik olarak depolanıyor.

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mega linki çalışmıyor ve diğer linkte internetime göre çok yavaş indiriyor mega linki yeniler misiniz

Ekli dosyalar

• resim_2022-06-12_173942552.png
    resim_2022-06-12_173942552.png
    129.3 KB · Görüntüleme: 1
E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mega linkinde indrime sırasında üyelik satın almamı istiyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
mega linkinde indrime sırasında üyelik satın almamı istiyor bu sorunu nasıl çözebilirim
Kotanızı doldurduğunuz içindir. Vpn açarak ya da modemi yeniden başlatarak kotayı sıfırlayabilirsiniz. Veya başka bir alternatif linkten de indirebilirsiniz.

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
istediğim bölüme atlamak istiyorum hile yapabiliyor muyuz yapa biliyorsak nasıl yapıyoruz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
istediğim bölüme atlamak istiyorum hile yapabiliyor muyuz yapa biliyorsak nasıl yapıyoruz
İngilizce sürümde hile mevcut değil. Kayıt dosyası bularak istediğiniz bölüme geçebilirsiniz. Discord sunumucuzda kayıt dosyaları kanalına bakabilirsiniz.

Reinhold

Reinhold

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kaydetme seçeneği yok yardımcı olabilir misiniz

F

Floransa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yapıyorum bir dakika sonra atıyor . Nasıl çözebiliriz sorunu ? Android oppo son sürüm

Üst Alt