A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
O

omer1133441

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
devami mi geldi

L

lustsamet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 5687

GENEL BAKIŞ

Yıl 2020, babanın ölümünün üstünde 1 ay geçmiş. Eski kasabanda sadece onunla birlikte olduğun için kalıyordun. Şimdi ise... nereye gideceğini veya ne yapacağını bilmiyorsun. Babanın kalp rahatsızlığı olduğu için sürekli onunla ilgileniyordun, bu yüzden okulu bırakıp kendi çiftliğinizle ilgilenmeye başlamıştın.

Paylaşılan Tarih: 02.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 2.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.69 GB
Oyun Boyutu APK: 367 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, School setting, Animated, Oral sex, Big ass, Big tits, POV, Harem

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra A.O.A. Academy oyununu çalıştırın.
yeni sezonu ne zaman gelecek acaba?

H

hrrlinkwerin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun mükemmel bir şey olacak var ya yapan arkadaş dr.pcyi kendisine örnek alıyor anlaşılan bol bol dik göndermesi de vardı ayrıca hikayede bi karanlık taraf olması fark katmış

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun başında christmas sahnesi diye sahne açılfı ana oyunun sonrasındamı öncesindemi geçiyor anlamadım

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O hikaye ile alakalı değil ama zaman dilimi olarak tüm hikayeden sonra geçiyor sanırım.
Yaw dedim noluyoz bi erkek bizim karakter var ayin yapıp kesmesin bunlar adamı dedim biri farklı gerisi aynı giyinmiş ayine kurban gitmeyelim bari dedim.

tayfun1199

tayfun1199

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
being a dik kalitesinde bi oyun , şimdilik kısa kalıyor en az 2-3 bölüm sonra zirveyi paylaşır

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden bazı oyunlarda being a dik veya acting lessons göndermesi vs bulunuyor çözenedim pinkcake e saygımıdır nedir anlamadım

R

Rez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 5687

GENEL BAKIŞ

Yıl 2020, babanın ölümünün üstünde 1 ay geçmiş. Eski kasabanda sadece onunla birlikte olduğun için kalıyordun. Şimdi ise... nereye gideceğini veya ne yapacağını bilmiyorsun. Babanın kalp rahatsızlığı olduğu için sürekli onunla ilgileniyordun, bu yüzden okulu bırakıp kendi çiftliğinizle ilgilenmeye başlamıştın.

Paylaşılan Tarih: 02.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 2.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.69 GB
Oyun Boyutu APK: 367 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, School setting, Animated, Oral sex, Big ass, Big tits, POV, Harem

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra A.O.A. Academy oyununu çalıştırın.
Güncelleme gelince kendi savem ile nasıl devam edebilirim? Oyun güncellemeleri için silip tekrar yüklemek gerekiyormuş

Üst Alt