A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hikayesi güzel bence. Çok fazla sır ya da gizem var. Sevdim ama oynanışı çok kısa umarım yapımcı uzun bölümler çıkarır.

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Gerçekten güzel ve çabucak bitti. Güncellemesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
T

Tatakaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyun badik havası veriyordu ama çok kısa güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oynadığım en iyi renderlara sahip adult oyun. Ne kadar iyi olduğunu bu cümlelerle veya oyun içi fotoğraflarına bakarak anlayamazsınız. Oyunu indirin.

Swanky

Swanky

Kredi
1$
2-5 Martta yapımcı tarafından oyunun beta sürümü yayınlanacak.
Oyunun orijinal dilinde ingilizce olarak birkaç sitede gördüm beta sürümünü. Yayınlanmış bile umarım en kısa sürede burda da türkçe olarak güncellenir.

J

Janjakrusso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım en iyi renderlara sahip adult oyun. Ne kadar iyi olduğunu bu cümlelerle veya oyun içi fotoğraflarına bakarak anlayamazsınız. Oyunu indirin.
Oyun gerçekten render olarak güzel ama en iyi olduğu söylenemez. Begin a dick yada summers gone bu ikisini oynamanı öneririm render güzelliklerini o zaman anlarsın :D Tabi bu benim görüşüm belki hoşuna gitmeyebilir ama bence bu bahsettiğim iki oyun en iyi renderlara sahip. Sunshine love da güzel renderlara sahip başka bir oyun. Bunları oynamayı deneyebilirsin öneririm.

L

lucifah61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
connection timeout veriyor linkler çözümü var mı?

Swanky

Swanky

Kredi
1$
Oyun gerçekten render olarak güzel ama en iyi olduğu söylenemez. Begin a dick yada summers gone bu ikisini oynamanı öneririm render güzelliklerini o zaman anlarsın :D Tabi bu benim görüşüm belki hoşuna gitmeyebilir ama bence bu bahsettiğim iki oyun en iyi renderlara sahip. Sunshine love da güzel renderlara sahip başka bir oyun. Bunları oynamayı deneyebilirsin öneririm.
Baing a dik'in kızlarını sevmemiştim ya :D Ama diğer önerdiklerine hemen bakacağım teşekkürler öneri için

Kullaniciadimi

Kullaniciadimi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Guncellemesi ne zaman gelir acaba gelecek vaad eden oyunlardan birisi

O

omer1133441

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben sey diyecem simdi bir oyunu oynadik bitirdik yeni guncellemesi geldi kaldigimiz yerden oyunu oynayabilmek icin ne yapmamaiz lazim

Üst Alt