3. SEZON DA NELER OLACAK - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

3. SEZON DA NELER OLACAK

• Konuyu başlatan 46emo4646
  • Başlangıç tarihi
46emo4646

46emo4646

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
SİZCE 3. SEZON DA BİZİ NELER BEKLİYOR TAHMİNLERİ OLAN ?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gelecek olan 3. Sezon arasahne geldikten sonra yorum yapabilirim. Şuan pek bir fikrim yok.

D

Dogsyn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence kesinlikle 8. bölümde seçtiğimiz karakterle ayrılma ya da onu aldatma hatta belki seçimlerimize göre aldatılma gibi bir olay ya da tercih olacaktır ki bence olursa güzel olabilir oyuna gerçekçilik katabilir

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aldatılma ihtimalini görmüyorum zira dr pink oyunlarında ntr olmuyor ancak seçime bağlı olarak kızların bizden ayrılıp başka birileri ile sevgili olma ihtimali olacaktır.
daha 4 bölümde chadın gay olduğunu söyleyen biri olarak aşağıdakiler spolier sayılır gençler ona göre okuyun
eğer hem jade hem sage yi becerip sage ile devam etti iseniz oradan baya olay çıkacak
jadeyi becermeden sage ile devam etseniz de tybant sorunu çıkacak
jill ve bella ile aynı anda ilgileniyor ve bella ile sevişirken jile yakalandı iseniz büyük dram olacak gibi
solo jill yolunda muhtemelen jilin ailesi ile sorunlar çıkabilir
solo sage yolunda tatlı bir iki randevu olacaktır ancak Qinin sage ve mc arasına gireceğini düşünüyorum dnd de kraliçeye dokunmadan prensesi kurtarırsanız geri dönüşte Qinn sizleri öldürür bu bir ipucu bence.
Josy ve maya yolunda iki kızdan birini seçmek zorunda kalabileceğimiz yada mayanın babası ile uğraşacağımız kesin.
bella yolunda iseniz jile hiç yakınlık göstermeseniz dahi sıkıntı çıkma ihtimali var zira burke piçi işin içinde.
burkenin fuhuş işlerini ortaya dökme ihtimalide olabilir.
ana kızları atlayıp diğer kızlara gitmeyi seçersek uyuşturucu işinde Qinin kurtarmak yada lily ile kalmak arasında kalabiliriz.
elbette tommynin durumu da var bu diklerin başına bela olacaktır , ben kim ne derse desin işin içindeki asıl haninin tommy olma ihtimali olduğunu düşünüyorum
ayrıca vizelerde kopya çekmek yada çekmemek seçeneklerinin de bir iki yan öykü çıkarma ihtimali var. tabi ki zoenin geri dönüşü yeni bir yol açacaktır mc için ama nasıl olur bilemem zira zoe mc için çözülmemiş bir düğüm."

gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
3. Sezonun başlığı kesinlikle Zoey olacak. MC'lerimizin tercihlerinin %80 Jill olduğu bu yerde işler Zoey'e kayabilir. Çocukluk aşkımız ve gayet güzel görünüyordu. Bakalım PinkCake nereye sürükleyecek.

N

Naruto1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tarih verildiği ne zaman çıkacak

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Adamın daha önceki yapımlarından yola çıkarak şunu söylyecem spoiler olacak dikkat!..
Öncelikle chik gittiğinizde herhangi bir kızla münasebette hiçbir sonuca ulaşamayacaksınız haberiniz olsun.
Hepsinin birbiriyle bağlantısı var ve sage maya ve jillin kıskanclık durumu paranoya ötesi ve kin haline geliyo bu baya sıkıntı olacak
Yani josy ve maya secimi aslında patlayacak. O secimde arkadaş kalıp herhangi birisine yanasmanız sizi sonuca götürecektir diye düsünüyorum cunki bölüm arası secimlerde tekli görünüyolar ve her aktivitede aralarında secim yapmanız gerekiyor.
3. durum ise bu sapık profesor Burkenin mayadan talepleri bizi sıkıntıya sokacak. Okul içi işlere çok fazla müdahil olacaz gibi geliyor. Tyblatın gösterdiği gazetedeki metinden anladığım kadarıyla bu Tyblat ve Burkeler (Sage hariç) baya baya okul üzerinden işler çeviriyo gibi. Tyblat banyo konusmasında belli ediyor zaten. Aynı zamanda Cathy nin ayrılmasında bunların parmağı olduğu Jade in 7. sezon basındaki triplerinden anlaşılıyor. Mona olayını zaten anlatmama gerek yok ama bu işin ağır maşası Quin. Bir ihtimal rusty ve jill ile bu sezon baya baya sağlam maceralara giricez gibi :) Tek isteğim isabellanın kocasının sebebinin Burke olmaması. O ise baya tehlikeli bi baş düşman bekliyo bizi. Bunlar benim tahminlerim ve aynı zamanda verilen ip ucları. Jill secimi yapanlar su anlık keyfini sürsün. Teorim eğer gerçek ise bu meymentsiz sülale baya baya bela olacak. :)

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Acıklamayı unuttum Josy ve Mayanın arkadaş secimi 8. sezonda Mayanın yaptığı replik ( Buraya sadece okumak için geldim) demesinden dolayı. Cunki direk değisken o oluyo. Arkadas olarak secim yaptıgınızda mayanın parametresini yüksek tuttuğunuzda aynı yerde sessiz kalmayı tercih ediyo. Derek in sorusuna maya cevabı verirseniz sayet Jill in size kütüphanede akşam randevu teklifi sonrası dereke yaptığı sitem diyologuda cabası. Anlayacağınız Josy Maya patlayacak ve burda secimi bizim değil onların yapmasını bekleyecez gibi.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3lü olsun güçlü olsun niye birine kaldık yine :(

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Adamın daha önceki yapımlarından yola çıkarak şunu söylyecem spoiler olacak dikkat!..
Öncelikle chik gittiğinizde herhangi bir kızla münasebette hiçbir sonuca ulaşamayacaksınız haberiniz olsun.
Hepsinin birbiriyle bağlantısı var ve sage maya ve jillin kıskanclık durumu paranoya ötesi ve kin haline geliyo bu baya sıkıntı olacak
Yani josy ve maya secimi aslında patlayacak. O secimde arkadaş kalıp herhangi birisine yanasmanız sizi sonuca götürecektir diye düsünüyorum cunki bölüm arası secimlerde tekli görünüyolar ve her aktivitede aralarında secim yapmanız gerekiyor.
3. durum ise bu sapık profesor Burkenin mayadan talepleri bizi sıkıntıya sokacak. Okul içi işlere çok fazla müdahil olacaz gibi geliyor. Tyblatın gösterdiği gazetedeki metinden anladığım kadarıyla bu Tyblat ve Burkeler (Sage hariç) baya baya okul üzerinden işler çeviriyo gibi. Tyblat banyo konusmasında belli ediyor zaten. Aynı zamanda Cathy nin ayrılmasında bunların parmağı olduğu Jade in 7. sezon basındaki triplerinden anlaşılıyor. Mona olayını zaten anlatmama gerek yok ama bu işin ağır maşası Quin. Bir ihtimal rusty ve jill ile bu sezon baya baya sağlam maceralara giricez gibi :) Tek isteğim isabellanın kocasının sebebinin Burke olmaması. O ise baya tehlikeli bi baş düşman bekliyo bizi. Bunlar benim tahminlerim ve aynı zamanda verilen ip ucları. Jill secimi yapanlar su anlık keyfini sürsün. Teorim eğer gerçek ise bu meymentsiz sülale baya baya bela olacak. :)
Korkmayın la Burkelerden sizin de dedeniz var belki çıkar ortaya 😬😬

S

sun wukong

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aldatılma ihtimalini görmüyorum zira dr pink oyunlarında ntr olmuyor ancak seçime bağlı olarak kızların bizden ayrılıp başka birileri ile sevgili olma ihtimali olacaktır.
daha 4 bölümde chadın gay olduğunu söyleyen biri olarak aşağıdakiler spolier sayılır gençler ona göre okuyun
eğer hem jade hem sage yi becerip sage ile devam etti iseniz oradan baya olay çıkacak
jadeyi becermeden sage ile devam etseniz de tybant sorunu çıkacak
jill ve bella ile aynı anda ilgileniyor ve bella ile sevişirken jile yakalandı iseniz büyük dram olacak gibi
solo jill yolunda muhtemelen jilin ailesi ile sorunlar çıkabilir
solo sage yolunda tatlı bir iki randevu olacaktır ancak Qinin sage ve mc arasına gireceğini düşünüyorum dnd de kraliçeye dokunmadan prensesi kurtarırsanız geri dönüşte Qinn sizleri öldürür bu bir ipucu bence.
Josy ve maya yolunda iki kızdan birini seçmek zorunda kalabileceğimiz yada mayanın babası ile uğraşacağımız kesin.
bella yolunda iseniz jile hiç yakınlık göstermeseniz dahi sıkıntı çıkma ihtimali var zira burke piçi işin içinde.
burkenin fuhuş işlerini ortaya dökme ihtimalide olabilir.
ana kızları atlayıp diğer kızlara gitmeyi seçersek uyuşturucu işinde Qinin kurtarmak yada lily ile kalmak arasında kalabiliriz.
elbette tommynin durumu da var bu diklerin başına bela olacaktır , ben kim ne derse desin işin içindeki asıl haninin tommy olma ihtimali olduğunu düşünüyorum
ayrıca vizelerde kopya çekmek yada çekmemek seçeneklerinin de bir iki yan öykü çıkarma ihtimali var. tabi ki zoenin geri dönüşü yeni bir yol açacaktır mc için ama nasıl olur bilemem zira zoe mc için çözülmemiş bir düğüm."
öz kahinim ya

E

Emre2834

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis bu tybalt gazete olayı ne ya ben oraları göremedim, ben oyunu geçen sene temmuzda bitirmiştim sonra oyunu sildim yeni versiyonu çıktığında sadece o çıkan bölümü ve bir önceki bölümü vardı içinde, şu an oyun 2. Sezon bitti olarak gösteriyor en sonda şey oldu sage mayayı bizi falan eve getirdi sagenin tybalt ile falan kardeş olduğunu öğrendik, birde bizim karakterin babası bi kızla karşılaştı böylece bitti, bundan sonra yeni bir bölüm çıktı mı ?

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ara sezon cıktı sadece. gazete durumunuda görebilirsin dikkatlii bakarsan.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ben Sage'e hiç mi hiç güvenmiyorum. Chad ile bizi aldatma olasılığı çok yüksek görüyorum. Aldatma olmasa bile Chad için bizi terk edecektir. Zoey meselesi ise MC'nin kafasını karıştırmasına yol açacaktır. Quinn'in anahtar rol olacağını hissediyorum. MC'e bağlanacağını ve onun için mücadele edeceğini düşünmekteyim.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ben Sage'e hiç mi hiç güvenmiyorum. Chad ile bizi aldatma olasılığı çok yüksek görüyorum. Aldatma olmasa bile Chad için bizi terk edecektir. Zoey meselesi ise MC'nin kafasını karıştırmasına yol açacaktır. Quinn'in anahtar rol olacağını hissediyorum. MC'e bağlanacağını ve onun için mücadele edeceğini düşünmekteyim.
13 kez oynayınca Sage ile ilgili fikirlerim değişti. Sage fena bağlanıyor bize. Tüm sonuçları gördüğüm için benim fikirlerim şu şekilde.
1- Sage bize fena vuruluyor ben bunu hissettim. Eğer annesiyle ilişki kurmadıysanız ki ben bunu öğrenince hiç kurmadım. O zaman sorun yaşamazsınız.
2-Tommy bir işler çeviriyor. Bir nevi pezevenklik bile yapıyor olabilir.
3-Josy ve Maya'dan kesinlikle uzak durun. (Hem Jill ile hem de Quinn ile ilişkiniz bitiyor.) Tommy, Josy'nin üvey abisi olduğu için Josy ile ilişkiye girerseniz büyük sorun çıkacaktır. Maya ise bambaşka bir konu. Derek sorun çıkartacaktır ve daha da önemlisi babasıyla başımız derde girecektir o yüzden uzak durmalısınız.
4-Quinn ise çözemediğim tek karakter aslında. Bizi içten sevdiği belli oluyor ancak bir de karanlık tarafı var onun. Uyuşturucu işlerinden harici okul işleriyle ilgili kötü planları olabilir.

Üst Alt