YENİ ÜYELİK VE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Önemli Duyuru YENİ ÜYELİK VE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
848
Çözümler
24
Tepki puanı
35,142
Puan
0
Kredi
0$
Yeni sitemiz bu hafta açılacak ve Destekçi VIP üyelerine özel olacaktır. Bundan sonraki süreçte Destekçi Plus üyeliği satın alınamayacaktır, yani Destekçi Plus üyeliğini kaldırıyoruz. Yerine Destekçi Plus üyeliğinin avantajlarını kapsayan ve ekstra avantajlara sahip olan Destekçi VIP üyeliği geliyor. Hali hazırda Destekçi Plus üyeliği olanların üyeliklerini iptal ettik ve ücretlerini kredilerine yansıttık. Destekçi VIP üyeliği almak istemeyenler için ise Beta üyelikleri aynı şekilde devam edecektir. adultoyunceviri.com sitemizde şu an nasılsa aynı şekilde çevirilere vs. devam edeceğiz. adultoyunceviri.vip sitemizde şu anki sitemizin içeriklerine ek olarak içerikler paylaşılacaktır.

Destekçi VIP üyeliğinin avantajları şu şekildedir;

adultoyunceviri.com sitemizdeki avantajları:


- Çevirmenler tarafından çevirilen Türkçe oyunlara yaklaşık 1 ay öncesinden erişmenizi sağlayan Beta üyeliklerinin tamamına erişebileceksiniz. Bunlara final verene kadar betada duran oyunlar da dahil.
- Yapımcıların paylaştığı güncelleme notlarını Türkçe bir şekilde takip edebileceksiniz.
- Forumda ve Discord'da özel rol sahibi olabileceksiniz.
- Hangi oyunun çevirisi yapılacağına dair oluşturulan oylamalarda, 3 oy sahibi olabileceksiniz.


adultoyunceviri.vip sitemizdeki avantajları:

- Her ay en az 10 adet Renpy Türkçe yapay zeka paylaşılacak.
- Her ay en az 4 adet Düzeltilmiş Türkçe JRPG oyunu paylaşılacak.
- Devamlı Türkçe çizgi romanlar eklenecek. - Sitedeki olabilecek tüm oyunların özel Türkçe çevirileri eklenecek.
- Her 3 ayda bir üyelik devam ettiği sürece bizden istediğiniz oyunun Türkçe çevirisini isteyebileceksiniz. İsteği aldığımızda direkt çevirisine başlayacağız.
- Bazı büyük Unity ve Renpy oyunları yeni siteye özel olacak.
- Çeviri durumlarını takip edebileceksiniz.
- Linklere reklamsız şekilde erişim sağlayabileceksiniz.


Bu avantajlar sitenin açılışında ve beta süreci bitene kadar olacak avantajlardır. adultoyunceviri.vip sitesinin beta süreci bittiğinde daha fazla avantaja sahip olabileceksiniz. Bu konuda sorusu olanlar veya sorun yaşayanlar bana özelden ulaşabilirler. Ayrıca adultoyunceviri.com sitemizde yani şu anki sitemizde Türkçe oyunlar betaya daha hızlı gelmeye başlayacak yani çevirileri paket çıkış aralığı kısalacak.

YENİ ÜYELİK ŞU ANDA MAĞAZADA AKTİF!
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt