WVM Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka WVM Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B1K2
R

Rossoneri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya aga bu oyun varya beni boğdu boğdu. Hani seven vardır sevmeyen vardı orasına karışmam da daha oynamamış arkadaşlar varsa, bu oyun ne çerezlik bir oyun ne de hikayesine odaklanıp oynayabileceğiniz bir oyun. Sadece zaman kaybı. Onu geçtim bir kere zoraki bir kız arkadaşımız var oyunun başında; gavat kız arkadaş olayını ilk defa bu oyunda gördüm. "Moruk şu kıza çakabilirsin ben sana izin veriyorum." "Hacı şu kız güzel bak hem bekar hem bana da çakarsın hem ona" diye diye geleni geçeni bana teklif ediyor.Arkasına sığındığı bahane de ne biliyor musun? "Bebeğim diğerlerini mutlu etmen beni mutlu ediyor herkesi mutlu etmen lazım" Hızır mıyım ulan ben! Bide bizim adamda hiç itiraz etmiyor ki insan bi der kızım sen gavat mısın diye. Hayır bak tamam ben de harem oyun denedim zamanında da bune arkadaşım. O kadar sık boğaz ediyor ki. Bir kere kendiside güzel değil zaten fare süratli bişey zorla onunla da bafilestiğimiz oluyor istemeye istemeye. Ayriyeten mesela bi karakterle hikaye odaklı ya da önemli bir muhabbet oluyor veya tamamiyle güzel olan bir karakterle rastgele bir konuşma yapıyoruz hemen bu bitiyor yanımıza "yaw bi s*ktir git" diyor insan belli bir süreden sonra zaten çirkin bişey bide sevgili olmuşuz insan daralıyor resmen. Ablası var mesela Elizabeth lan diyorsun taş gibi hatun bire birde azıcık muhabbetim olsun istiyorsun hemen yanımıza geliyor Allah'ın fare suratlısı. İsteğim dışında zorla içine boşaldım hani sevgilimiz ya! (probably pregnant). Kısacası oynarsanız kanser olma ihtimaliniz var.

Üst Alt