Witch Hunter Trainer Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Witch Hunter Trainer Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Garden Preview
K

Kadir16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen devamı gelsin

Y

Yusuf GÖKKAYA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme geldi mi bu oyuna geçtiğimiz 1 maks 2 ay içerisinde?

XXXREDLİNE20

XXXREDLİNE20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Deniz kızını kurtardıktan sonra takıldım hiçbirşey yapamıyorum yardım edermisiniz

lookatmex

lookatmex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yapımcısına nasıl ulaşabilirim? Oyunu bitirdim sanırım, deniz kızı sonrası yok... Oyun çok hoşuma gitti. Jill- inanılmaz saf ve çok hoş...

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunu oynayacak kadar yoklukta, kimse kalmaz inşallah :)

O

Osbiii

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekipmanları iyileştirme şeyini nasıl yapıcaz

H

Hitman147

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin yeni guncelleme gelmiş ne zaman guncellenir?

GoldenSlayer

GoldenSlayer

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu yeni güncelleme de ilerleme kaydedebilen oldu mu. Bir önceki güncellemenin bittiği yerde kaldı ve hiç hikayede ilerleme kaydedemiyorum. Jack i ava gönder diyor ama odasına gidince ava gönderme seçeneği çıkmıyo. İlerleme kaydeden varsa yöntemini anlatabilir mi

F

Fecirpolat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yeni güncelleme de ilerleme kaydedebilen oldu mu. Bir önceki güncellemenin bittiği yerde kaldı ve hiç hikayede ilerleme kaydedemiyorum. Jack i ava gönder diyor ama odasına gidince ava gönderme seçeneği çıkmıyo. İlerleme kaydeden varsa yöntemini anlatabilir mi
Ayni sorunu bende yasiyorum malesef

S

sqndal

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda send jack to mop up at the old cemetery kısmında kaldım ne yapmam gerek her yeri geziyorum ama boş

Üst Alt