Winrar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Winrar

• Konuyu başlatan mavimen5
  • Başlangıç tarihi
M

mavimen5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar, deliverance oyununu indirdim fakat 4mb dosyayı ayrı 4gblık dosyayı ayrı indirdim. o kadar süre bekledim ve şimdi oyunu açamıyorum yardımcı olur musunuz?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
İndirdiğin 2 dosya aynı klasörde değilse, ikisini aynı klasöre koy.
Olmazsa, exe dosyasını tekrar indir ama aoc dosyası indirilenlerde olsun.
Bu da olmazsa, Cloud indirme linkine tıkla, sayfa açılınca sağ üst tarafta bulununan MAVİ indirme butonuna tıkla rar olarak indir, böyle yaparsan kesin çözüm olur.

Üst Alt