What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
What a Legend:''Rose'' hikayesi çok güzel olmuş, ilk başlarda ''Rose'' ilgi alanıma girmiyordu. Ancak şimdi hikayesini oynayınca onu da güzeller favorime ekledim. Bu kadar güzel, sevimli ve fedakarlık abidesi bir sevgiliyi tanıdıktan sonra olmaması imkansızdı.:love:🥰''Türkçe'' yamasıyla oyun daha güzel olacaktır. Favorilerimden diğer kadın karakterlerden biri olan ''Myrtle'' ufak bir dokunuş yapıyoruz. Emin olun ki bu iki güzel hatun bir arada olunca heyecanınız tavan yapıyor.😍

Bir sonra ki güncelleme What a Legend:''Gomira'' olacaktır.Biraz hayal kırıklığı yaşamış olabilirim. Aslında daha çok ''Holly'' bekliyordum. Favori listemde ki kadın karakterlerden biridir. ''Holly'' bilirsiniz çobanlık yapan köylü kızdır. Savaşçı bir kadın ve tuttuğunu koparandır. Aslında ''Gomira'' savaşçı dişi bir ork, acaba oyunda bir ''World of WarCraft'' oyunundan fırlama bir savaş atmosferi görebilir miyiz?. Oyun buna çok müsait gözüküyor. İnsanlar ve orkların savaşına dahil olabiliriz, ''Gomira'' yakışan güzel bir hikaye olabilir.:eek:🤔😲
Bakalım yapımcı ''Rose'' bana sevdirdiği gibi ''Gomira'' sevdirecek mi?. Bunu gelecek güncellemede göreceğiz.Emeğinize sağlık.:giggle:

E

Elif123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm çıktı ne zaman çevirisi yayınlanır

S

Silinen üye 127592

Yeni sürümü oynadım ana hikaye ile alakalı değildi. neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen küçük update olmuş.

W

Whoopss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeyi bekliyoruz 🙏 sanırım küçük bir güncelleme yapılmış zaten

Üst Alt