Vis Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Vis Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Konusu güzel denenir.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle yüksek bir potansiyele sahip ki,değerlendirilirse başyapıt olur.Efsane bir yapım

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
öyle yüksek potansiyele sahip bir oyun nasıl çöp edilebilir sorusunun cevabı. işte buyurun. render, karakter, müzik, oynanış çok güzel ama saçma sapan senaryo sizi a yolundan ilerlerken birden bire b yoluna atıyor ve tabii ki bununla da kalmıyor siz ne oldugunu anlamaya çalışırken birden c yoluna geçiyorsunuz ve baslarım böyle işe dediğin zaman ise a yolundan gittiğiniz hikayeye geri dönüyor. bu oyuna puanım 5/10 O da emekten dolayı

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Konusu güzel kendi gibi soluksuz bitirdim devamını beklemedeyim. (y)

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
öyle yüksek potansiyele sahip bir oyun nasıl çöp edilebilir sorusunun cevabı. işte buyurun. render, karakter, müzik, oynanış çok güzel ama saçma sapan senaryo sizi a yolundan ilerlerken birden bire b yoluna atıyor ve tabii ki bununla da kalmıyor siz ne oldugunu anlamaya çalışırken birden c yoluna geçiyorsunuz ve baslarım böyle işe dediğin zaman ise a yolundan gittiğiniz hikayeye geri dönüyor. bu oyuna puanım 5/10 O da emekten dolayı
Hikayesi baya güzel ve geniş ilk bölümlerde pek anlamıyorduk ama oynadıkça hikayeye hakim oluyoruz ondan dolayı ilk başlarda a hikayesinden b hikayesine atlaması kafamızı karıştırıyordu

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Zor güncellenir ya oyun çıkalı 1 ay oldu bir türlü gelmedi zaten son 3 4 gün var heralde

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Olm ben mi salağım yoksa krallık modu mu aşırı zor idrak edemedim

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Krallık modu harbi yapılırken çıkarılmış yapılan şeylerin etkisi yok. Toprak fethediyorum bir şey olmuyor,ekonomiye yatırım yapıyorum yine boş anlamadım ben de.

C

Chonny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Krallık modu harbi yapılırken çıkarılmış yapılan şeylerin etkisi yok. Toprak fethediyorum bir şey olmuyor,ekonomiye yatırım yapıyorum yine boş anlamadım ben de.
Yapıyosunda nasıl yapıyosun anlatsan yarım saattir uğraşıyorum yapamadım

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2-3 sahne de bir hata veriyor, Oyunda mı bir sıkıntı var yoksa problem benden mi kaynaklı?

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 2 de 1 ''Oyunda bir hata çıktı '' çıkıyor normalde 2-3 tane olurssa şimdi yüzlerce var lütfen düzeltir misiniz

N

nextlove

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Aynı sorun bende de var, çözümü var mı?

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapıyosunda nasıl yapıyosun anlatsan yarım saattir uğraşıyorum yapamadım
Sana 3-4 tane tavsiye vereyim; 1) ilk iş olarak genelevi aç ve mutluluğu 100 yap
2) Halk vergilerini 5 katına çıkar.
3)Hiçbir halkı çalışmaya yollama en azından başlarda.
çünkü en büyük gelir kaynağı halk vergileridir. Köy inşa etmeden max 5000 halk olabiliyor. yani 5 kat vergi ile haftalık 25K para geliyor. 5K halk olunca azar azar çalışmaya yollarsın para derdin kalmaz. 5k halk yapınca işe göndermeye başlayınca en az 2500 halk bırak ki para akmaya devam etsin

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sana 3-4 tane tavsiye vereyim; 1) ilk iş olarak genelevi aç ve mutluluğu 100 yap
2) Halk vergilerini 5 katına çıkar.
3)Hiçbir halkı çalışmaya yollama en azından başlarda.
çünkü en büyük gelir kaynağı halk vergileridir. Köy inşa etmeden max 5000 halk olabiliyor. yani 5 kat vergi ile haftalık 25K para geliyor. 5K halk olunca azar azar çalışmaya yollarsın para derdin kalmaz. 5k halk yapınca işe göndermeye başlayınca en az 2500 halk bırak ki para akmaya devam etsin
Yeni güncelleme nasıl uzun mu süresi kayda değer mi eklenen şeyler?

Üst Alt