Vis Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Vis Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
T

TheMachine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı ne zaman geliyor bilgisi olan var mı

0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Oyun içerisinde "devam edecek" yazıyor ve ayrıca oyun bitmiyor yarıda kesiliyor yani 2.bölüm gibi bir şey gelir herhalde değil mi ?
Eğer yapımci isterse devamını yapar ama bu farklı olaylar olabilir mesela yapimci artik bu isleri birakmis yada kendine baska bi is bulmus olabilir

O

overlordxy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
denemeye değer bir oyun ellerinize sağlık.

Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda cadı ya geliyom hani şu kız kaçırılan hep ölüyom ne yapmam lazım bi el atın be hı

T

Trouble1414

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Morrigan'ı öldursem de öldürmesem de oyun bitiyor nasıl yapıcam

B

bisayko

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel. Keşke daha uzun olsaydı. Umarım bu oyuna güncelleme gelir.
Son olarak Adem babanın ilk hatunu olan Lilith. Oyuna başlarken ismimi Lucifer diye belirlemem neye işaretse artık :D Sırf bu meselenin nereye gideceğini görmek için güncellemeyi bekliyorum 😂

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda morrigan ava'yı öldürmek istediğinde ne yapmalıyım, ardından morrgianla iliişki yaşadıktan sonra iki seçenek çıkıyor (sanırım sana aşık oluyorum ve "buna alışabilirim" diye) tırnak içinde olanlar mı doğru cevaplar?

L

Laicnex

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Aynaları kırdığımız yerdeki olayı anlamadım kırdığımız yok etmek istediğimiz mi? Yoksa gitmek istediğimiz yol mu?

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
indirecek olan kişiler indirmeyin bekleyin derim çünkü oyun bu kadar yer kaplamasına rağmen hala hiç bir karakter ile adam gibi bir yakınlaşma yok tam oyun başlıyor dediğiniz noktada ise oyun bitiyor açıkçası beni hiç tatmin etmedi üstüne yeni gelirse devamı öyle indirmenizi tavsiye ederim.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi.Senaryosunu yazan arkadasin torbacisini bana bulun. O kadar dagiliyorum ki oynarken.Oyunu o süre içerisinde daha da gelistirmek varken aptalca yan hikâyeler türetmis.Ama oyun karakter anlamin da çok cesitli ve doyurucu devami gelir umarim. Bu arada Kara prenses 😋

Üst Alt