virüs indirmiş olabilir miyim? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

virüs indirmiş olabilir miyim?

• Konuyu başlatan Enverpasha1234
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Enverpasha1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kısa süre önce Demon boy adlı oyunu yükledim ve oyuna çift tıkladıktan sonra indirilenler klasöründen silindi oyunun dosyalarını ne kadar arasam da bulamadım virüs olduğundan şüpheleniyorum lütfen yardımcı olun.

Çözüm
Silence
Oyunun paketleme şeklinden dolayı virüs olarak görüyor dikkate almayın. Bu oyunlardan kimseye virüs bulaşamaz öyle bir fonksiyonu yok. Eğer Windows Defender veya Anti-Virüs programınız açıksa bu engel olabilir belki. Kapatıp tekrar oyuna girmeyi deneyin.
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunun paketleme şeklinden dolayı virüs olarak görüyor dikkate almayın. Bu oyunlardan kimseye virüs bulaşamaz öyle bir fonksiyonu yok. Eğer Windows Defender veya Anti-Virüs programınız açıksa bu engel olabilir belki. Kapatıp tekrar oyuna girmeyi deneyin.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt