ViRility - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy ViRility

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.1
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,384
Puan
0
Kredi
0$
ViRility.jpg

GENEL BAKIŞ

Yakın gelecekte Sanal Gerçeklik Oyun, dünya çapında popülerlik açısından diğer tüm büyük lig sporlarını geride bıraktı. En son teknoloji tarafından yönlendirilen Sanal Dünyalar, yalnızca görsel olarak oluşturulmaz, aynı zamanda tamamen sürükleyici bir deneyim yaratmak için tüm duyuları kullanır. Ve en iyi oyuncular sadece birkaç el kontrolünü izleyip manipüle etmezler. Bedenleri, fiziksel ve zihinsel becerilerini kullanarak yarıştıkları fantastik dünyalara yansıtılan sporculardır.

Trilyon dolarlık bu sektörde profesyonel bir oyuncu olma hayalleri olan genç bir adamsın. Amatör pistte ününüzü kazandıktan sonra, profesyonel takımların antrenman programına yeni kabul edildiniz. Resmi olarak Sanal Gerçeklik Üniversitesi olarak anılır ve genellikle ViRility takma adıyla bilinir.

Ancak trilyon dolarlık bir endüstri, çok çeşitli karakterleri kendine çekiyor: muhteşem sporcular, parlak stratejistler, kıskanç entrikacılar ve organize suçlular - bazen aynı kişide toplanıyor. Bir sonraki oyun ünlüsü olmak için eğitim alırken bu ilişkiler, etik seçimler ve tehlike mayın tarlasında pazarlık yapmanız gerekecek.

Ve ayrıca çok seks yapmak!

Hangi seçimleri yapacaksın?.

Paylaşılan Tarih: 10.05.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 203.09 MB


Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Big Ass, Big Tits, Handjob, Animated, Teasing, Vaginal Sex, Creampie
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra New Paths oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

WORKUPLOAD - MIXDROP


GÖRSELLER


AdultoyunÇeviri.jpg AdultoyunÇeviri1.jpg
 
Son düzenleme:
Üst Alt