"Unhandled exception in script" Hatası alıyorum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

"Unhandled exception in script" Hatası alıyorum

• Konuyu başlatan anon66
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

anon66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Siteden indirdiğim 2 oyun da bu hatayı alıyorum. (Sex Note ve Academy 34) . Yardımcı olursanız sevinirim.

Failed to execute script pyi_rth_multiprocessing due to unhandled exception. DLL load failed while importing_socket : Parametre hatalı.

Çözüm
Lunael
Bunu indir sistemine göre 32bit veya 64bit içindeki güncellemeleri kur. Windows 7 kullanıyorsun ve eksik güncellemelerin var bundan dolayı hata alıyorsun. Eksik tüm güncelemeler burada.
Tıklayarak indir!
A

anon66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başka bir oyun daha indirdim yine aynı hatayı aldım. Sorun benden kaynaklıdır eminim ama ne olduğu konusunda yardım bekliyorum. Bu oyunların ingilizcesinde sorun olmuyor, Bi yeri yanlış veya eksik mi yapıyorum yoksa PC de eksik, bozuk bir dosya mı var acaba?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bunu indir sistemine göre 32bit veya 64bit içindeki güncellemeleri kur. Windows 7 kullanıyorsun ve eksik güncellemelerin var bundan dolayı hata alıyorsun. Eksik tüm güncelemeler burada.
Tıklayarak indir!

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt