Twenty Worlds Agency - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Twenty Worlds Agency

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,224
Çözümler
2
Tepki puanı
2,917
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri15.jpg
GENEL BAKIŞ

Twenty Worlds Agency, CIA veya interpol gibi ama ajanlar, dünyalar arasında geçiş yapma yeteneğine sahip kişilerden toplanıyor. 13. bölümden bir ajan olarak oynuyorsunuz. Hikaye boyunca elfler, iblisler, vampirler gibi farklı fantezi ırklarından birçok kızla tanışacaksınız.

Paylaşılan Tarih: 28.06.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.53 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.51 GB
Oyun Boyutu APK: 1.56 GB


Oyun Konuları
3dcg, Animated, Big ass, Big tits, Vaginal sex, Oral sex, Handjob, Teasing, Cheating, Romance, Fantasy, Parody, Male protagonist, Groping, Interracial, Monster girl, Lesbian, Masturbation, Superpowers, Mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Twenty Worlds Agency oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA


ANDROİD

MEGA - UPLOADHAVEN


GÖRSELLER

AdultOyunCeviri16.jpg AdultOyunCeviri17.jpg AdultOyunCeviri18.jpg


 
Son düzenleme:
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
209
Tepki puanı
40
Puan
0
Kredi
0$
Merhaba;

Bir kere oyun ne kadar 3dg gibi görünsede kötü 2dg bile edemez demek isterim. Sözde ajansınız 13 blm olan oyunun 13 blmden başlıyorsunuz. Bir sürü dünya var ( hani öyle dünya dediysem ayrıntıyı fantastik şeyleri hikayeleri unutun bir kere) siz bunlar arasında görevler yapıyorsunuz önüne gelene dürt dürü dürt gibi.

Ama bir kere seçmek yok hikaye kendi gidiyor, dünyalar arası falan gitmek yok, konu kendi gidiyor, görev falan yok. Gün yok zaman yok sizi zorluyacak hiç bir seçim bile yokk.

Renderlar kötü bir şey beklemeyin istenizde istemesenizde oyunu oynadıgınız müddetce ilerliyorsunuz. Bir çok yeri ve geçmişi bilmediginizden İNG. ne kadar iyi olsa bile, makine transleyti olsa bile konu anlamsız derece de havada kalıyor.

Kolay kolay oyun gömmem ama lütfen inanın. Ha sahneleri için ben oynar heyecanlanırım derseniz oda başarılı değil o kadar söyliyeyim.

shift+del

Saygılarım ile..
 
Üst Alt