TÜRKÇE OYUNLARIN ERİŞİMLERİ AÇILDI! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Duyuru TÜRKÇE OYUNLARIN ERİŞİMLERİ AÇILDI!

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
DUYURUYU DİKKATLİ OKUMANIZI RİCA EDİYORUZ

Herkese selam, web sitemizi yeni temasıyla beraber tekrardan aktif hale getirdik. Detaylara gelecek olursak;
- ''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki tüm Türkçe oyunların Android versiyonları yenilendi ve erişimleri açıldı.
- ''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki bazı Türkçe oyunların PC versiyonları yenilendi ve erişime açıldı. Birkaç eksik olan oyun var, şuanda PC versiyonlarına erişebileceğiniz oyunlar: (DİĞER KALAN OYUNLARIN PC VERSİYONLARININ ERİŞİMLERİ BUGÜN GÜN İÇERİSİNDE AÇILMIŞ OLACAK!) Milfy City, Summertime Saga, Being a DIK, False Hero, Forgetten Paradise, Girl House, Lancaster Boarding House, Midnight Paradise, My Cute Roommate, My Milly, My Sweet Neighbors, No More Secret, Retrieving the Past, Stay True Stay You, Stranded Dick, Twists of My Life, The Grim Reaper
- Tüm Türkçe Yapay Zeka oyunlarının erişimleri açıldı. Fakat linkler güncellenmedi, hataları düzeltip 5 gün içinde linkleri tekrardan güncelleyeceğiz. Eski linklerden erişim sağlayabilirsiniz.
- Oyunlara giriş sağlayabilmeniz için, baştan indirmeniz gerekmektedir.
- Yeni gelen eklenti ile birlikte artık tüm oyunlara puan vererek oyun hakkındaki düşüncelerinizi ve incelemelerinizi yazabileceksiniz. Bu ekran konuya tıkladığınızda sağ üstte ''Değerlendir'' başlığına tıkladığınızda çıkacaktır.
- Artık web sitemizde herhangi bir konu güncellenirse, sitemizin üst kısmında bulunan '' Güncellenen Konular'' bölümünde çıkacak. Güncellenen konuları buradan her zaman takip edebilirsiniz.
- Eğer yeni tema yerine eski temayı kullanmak isterseniz, sağ üstte bulunan palete tıklayarak eski temamıza geçiş sağlayabilirsiniz. - Tüm üye gruplarının renkleri, yeni temaya uyumlu olması açısından tekrardan değiştirilecektir.​

niko777

niko777

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben erişim kapılyken indirdiğim apk lari kalıyor hala şimdi açıyorum hala erişim istiyo acaba silip yenidenmi yüklemem gerekiyor?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Ben erişim kapılyken indirdiğim apk lari kalıyor hala şimdi açıyorum hala erişim istiyo acaba silip yenidenmi yüklemem gerekiyor?
Oyunlara giriş sağlayabilmeniz için, baştan indirmeniz gerekmektedir.

E

emorhan.1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Summertime Sagayı silip tekrar yükledim hala erişim hakkı yok diyor

K

Kan Kane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apkye erişim hala kapalı mı ben Summertime Saga'yı indirirken %90 olduğu anda indirme durduruluyor benim telefondan mı kaynaklanıyor acaba yoksa siteden mi?

E

emorhan.1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Evet hatta oynadım biraz telefondayken ama pek anlamadım oyunu, sildim
Sonra oyunları pc den oynamaya başladım summertime sagayı da yükledim, sonradan anladım oyunu, tam ritmi tutturmuşken badik güncellemesi girdi işin içine

K

Kan Kane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet hatta oynadım biraz telefondayken ama pek anlamadım oyunu, sildim
Sonra oyunları pc den oynamaya başladım summertime sagayı da yükledim, sonradan anladım oyunu, tam ritmi tutturmuşken badik güncellemesi girdi işin içine
Tamamdır teşekkürler halloldu

parzi10

parzi10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkese selam, web sitemizi yeni temasıyla beraber tekrardan aktif hale getirdik. Detaylara gelecek olursak;
- ''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki tüm Türkçe oyunların Android versiyonları yenilendi ve erişimleri açıldı.
- ''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki bazı Türkçe oyunların PC versiyonları yenilendi ve erişime açıldı. Birkaç eksik olan oyun var, şuanda PC versiyonlarına erişebileceğiniz oyunlar: (DİĞER KALAN OYUNLARIN PC VERSİYONLARININ ERİŞİMLERİ BUGÜN GÜN İÇERİSİNDE AÇILMIŞ OLACAK!) Milfy City, Summertime Saga, Being a DIK, False Hero, Forgetten Paradise, Girl House, Lancaster Boarding House, Midnight Paradise, My Cute Roommate, My Milly, My Sweet Neighbors, No More Secret, Retrieving the Past, Stay True Stay You, Stranded Dick, Twists of My Life, The Grim Reaper
- Türkçe Yapay Zekaların tamamı hala kapalı, onların erişimleri 5 gün içinde açılacaktır.
- Oyunlara giriş sağlayabilmeniz için, baştan indirmeniz gerekmektedir.
- Yeni gelen eklenti ile birlikte artık tüm oyunlara puan vererek oyun hakkındaki düşüncelerinizi ve incelemelerinizi yazabileceksiniz. Bu ekran konuya tıkladığınızda sağ üstte ''Değerlendir'' başlığına tıkladığınızda çıkacaktır.
- Artık web sitemizde herhangi bir konu güncellenirse, sitemizin üst kısmında bulunan '' Güncellenen Konular'' bölümünde çıkacak. Güncellenen konuları buradan her zaman takip edebilirsiniz.
- Eğer yeni tema yerine eski temayı kullanmak isterseniz, sağ üstte bulunan palete tıklayarak eski temamıza geçiş sağlayabilirsiniz. - Tüm üye gruplarının renkleri, yeni temaya uyumlu olması açısından tekrardan değiştirilecektir.​
Cok sukur tesekkurler

B

brk_tuna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok teşekkürler yeniden indireceğim oyunları. kayıtlarımız silinmez değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt