Triangle Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Triangle Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Güzel sevgilisi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayan 35 yaşında bir adamsın. Bir gün Sarah'ın ölen arkadaşının kızı 18 yaşındaki Jenny sizle yaşamaya gelince hayatınız daha komplike olmaya başlıyor. Jenny ve senin aranda bir ilişki yeşeriyor fakat sen hala Sarah ile sevgilisin. Bu nereye varacak? Bu çıkmazdan mutlu ayrılmanın bir yolu var mı? Gel ve öğren!
Paylaşılan Tarih: 02.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.37 GB
Oyun Boyutu APK: 134 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Anal sex, Creampie, Groping, Group Sex, Handjob, Harem, Lesbian, Masturbation, Oral sex, Romance, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Triangle oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

169775_scene106.jpg 169776_scene128.jpg 169777_scene138.jpg 169778_scene157.jpg 169782_scene4512.jpg

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 sene önce final verdi bu oyun fena bir oyunda değil tavsiye ederim

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Duygusal ve romantik bir hikayesi var.Daha önce oynamıştım.Emeğinize sağlık.
?(y)

M

muhliskara58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaptığımız seçimler çölde bir avuç kumu alıp ileri atmak gibi birşey sadece hamilelik olayını değiştirebiliyoruz galiba onun dışında hikaye ne derse o oluyor

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynarken o kadar güzel hissetiriyor ki.O kızı o kazadan sonra alıp masumane sevmemiz.Evin asıl kadınının bunu kabul etmesi ki çok harika bir durumdu.O küçük masumane kızın kollarımız arasın da büyüyüp,bize aşık olup harika bir hatuna dönüşmesi.Yanı sıra bize çocuk vermesi.(Akabinde diğer kadın dan da çocuğumuz oluyor).Karışık hikâye yok saçma algoritmalar yok.Aptal orospu yan karakterler yok.Yapımcının oyunu bok eden puştlukları yok.Oturun ve bu türde kafanızın en rahat şekilde sizi en çok mutlu eden bu oyunu oynayın.

S

silocog331

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyuna giriş yapıyorum ama erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Merhaba oyuna giriş yapıyorum ama erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor.
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor. Türkçe oyunlar 3 gün; Türkçe Yapay Zekalar 1 hafta içinde açılacak.

S

Silinen üye 21802

oyunun duygusal bir hikayesi var ve en önemlilerinden biride mutlu bir son ben oyunu gerçekten beğendim oyunda sadece 2 kişi ile birlikte olabiliyoruz haberiniz olsun herkese tavsiye ederim (y)

V

Vurucu4425

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2717

GENEL BAKIŞ

Güzel sevgilisi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayan 35 yaşında bir adamsın. Bir gün Sarah'ın ölen arkadaşının kızı 18 yaşındaki Jenny sizle yaşamaya gelince hayatınız daha komplike olmaya başlıyor. Jenny ve senin aranda bir ilişki yeşeriyor fakat sen hala Sarah ile sevgilisin. Bu nereye varacak? Bu çıkmazdan mutlu ayrılmanın bir yolu var mı? Gel ve öğren!
Paylaşılan Tarih: 02.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.37 GB
Oyun Boyutu APK: 134 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Anal sex, Creampie, Groping, Group Sex, Handjob, Harem, Lesbian, Masturbation, Oral sex, Romance, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Triangle oyununu çalıştırın.
Oyun cok guzel ama turkce yapay zeka oldugu icin oyunda bir sure sonra cevirisi cok kotu oluyo ama hikayesi icin oynamaya deger

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hikaye olarak alır götürür sizi. Normal hayatta zor gözüken birkac olay karsınıza cıkıyor. Düşük mb sine aldanmayın bitirdiğinizde gayet memnun olacaksınız. Her ne kadar ceviri yapay zeka olsada gayet basarili . Emek verenleri tebrik ediyorum 👍🏻

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun hikayesinde tek eşli olmayı seçmek istemiştim fakat böle bir seçim söz konusu olmadı. Çeviriyi yapan arkadaşların emeğinden dolayı teşkkür ederim fakat çoğu çeviri yanlış yapılmış ve devrik olarak çok fazla cümle geçiyor. Bazı alt yazı hatalarıda mevcut fakat tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Oynamak isteyen arkadaşa tavsiye edebilirim fazla seçim yapmayı sevmeyen arkadaşlara özellikle...

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyun hikayesinde tek eşli olmayı seçmek istemiştim fakat böle bir seçim söz konusu olmadı. Çeviriyi yapan arkadaşların emeğinden dolayı teşkkür ederim fakat çoğu çeviri yanlış yapılmış ve devrik olarak çok fazla cümle geçiyor. Bazı alt yazı hatalarıda mevcut fakat tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Oynamak isteyen arkadaşa tavsiye edebilirim fazla seçim yapmayı sevmeyen arkadaşlara özellikle...
Oyun çevirmenler tarafından değil bilgisayar programı tarafından çevrildiği için normaldir hataların olması yapay zeka çeviriler böyle olur genelde Türkçe oyunları çevirmenlerimiz çeviriyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oynanabilecek güzel bir oyundur kendisi.Ancak şunları dikkate almanız lazım görsellik tamamiyle resimler ile sağlanmış.Yani oyunda herhangi render mevcut değil.Hikayesine gelecek olursak gayet yerinde ve güzeldi.Bir adamın başına milyonda bir gelecek bir olayı yaşıyoruz gerçi ama olsun,sonuçta bu bir oyun :D

Oyunda zaten biz de dahil olmak üzere 3 tane karakter bulunuyor.Oyun hikayesi 2 kadın ile devam ediyor,yani cinselliği sadece iki kadın ile yaşayabiliyorsunuz.Karakterler çok güzel modellenmiş.Oyun keşke ileri tarihte çıkmış olsaydı.Böyle bir oyunun renderları olmuş olsa ve içeriği biraz daha fazlalaştırılmış olsaydı oyun mükemmel olurdu.Oyun için söylenecek çok fazla şey yok arkadaşlar,sadece arkanıza yaslanın ve hikayenin tadını çıkarın.Arka planda bir de ufak bir müzik olsaymış aslında tadından yenmezmiş...

Oyunda sizi terleten seçenekler olmayacak.Onu,bunu,şunu nasıl yapsam diye düşünmeyeceksiniz.Kafanız gayet rahat bir şekilde oyununuzu oynayabileceksiniz.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kısa ama gayet güzel oyundu 👌

Üst Alt