Thirsty for My Guest - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Thirsty for My Guest

Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 4 Bölüm 27.5
OdiyarO

OdiyarO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android'in tek indirme seçeneği Mega, Mega'da ise kota sınırı var, mobil veri kullanarak nasıl indirebilirim ? Ya da başka link var mı ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
OdiyarO Editörümüze bildirdim eğer başka bir alternatif varsa ekleyecektir. Ayrıca megada kota sıfırlaması yapmak için VPN açabilir ya da modeminizi yeniden başlatabilirsiniz.

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon başladım. Ama 1.sezonun kayıt dosyasını görmüyor. Nasıl düzeltebilirim. Kayıt aktarma dosyasını bulmuyor.

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Değiştirdim 2.sezonun olduğu yere attım yine olmadı.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
sezon 2 ye 2 gb indirme demişsiniz 7 gb ı geçiyor ne olur şu bilgileri düzgün verelim bu kadar büyük sapma olmaz

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
sezon 2 ye 2 gb indirme demişsiniz 7 gb ı geçiyor ne olur şu bilgileri düzgün verelim bu kadar büyük sapma olmaz
Yapımcılar bazen oyunlarda sıkıştırma yapmıyor ve o yüzden boyutlar yükseliyor.Her güncellemede kontrol etmeye calışıyoruz.Fakat bazen gözden kaçabiliyor.Her sürümde boyutu degişmesinin sebebi yapımcıdır.Bir günceleme 4 gb olurken bir güncelleme gelipte 7 gb olabiliyor...

R

robercn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1 ve 2 Android link yenileyebilirsiniz hatta mega harici eklenirse çok iyi olur teşekkürler

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sezon 1 mega linki ölmüş

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$