The Warrior's Heart Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Warrior's Heart Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar linklerde sıkıntılar var googleden inmiyor cloud dan inmiyor mega hata veriyor bir çok oyunda bu sıkıntılar var bi kontrol ederseniz süper olacak teşekkürler...

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
son dönemlerde olmaya başladı site çok güzel emeklerinize sağlık ama gdrivede dosya çok indirildi diyor indirmiyor mega direk internetten atiyor cloud indiriyor diye algılayıp sekmeden atıyor bir tek ben mi yaşıyorum bu problemi...alaka ve geri bildirim için sagolun...

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
son dönemlerde olmaya başladı site çok güzel emeklerinize sağlık ama gdrivede dosya çok indirildi diyor indirmiyor mega direk internetten atiyor cloud indiriyor diye algılayıp sekmeden atıyor bir tek ben mi yaşıyorum bu problemi...alaka ve geri bildirim için sagolun...
Sizden duydum sadece başka görmedim böyle bir problem.

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aylinkleri geçiyorum sonrası sıkıntı hocam...

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Star wars evrenini bilen biri olarak şunu söyleyebilirim. Sadece starwars temali degil de sanki onu yasiyor hissine kapilacaksiniz. Konu olarak aslinda filmde eksik buldugum ufak bir parcayi bu oyun tamamliyor gibi. Eksik olan konu filmde o donemin toplumuna kolelige pek dem vurulmazken bu oyunda direk bir jedi nin koleyi sahiplerinden kurtarmasiyla olaylar gelisiyor. Bir an Anakin i gorecegimi dahil dusundum. Yapay zeka konusunda kafaniz rahat olsun ceviri cok iyi emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻 Güc seninle olsun 👊🏻

deart34

deart34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet benide bi sahnede atiyor The wariors heart durduruldu diyoe
Rame fazla yük biniyor o yüzden oyun kapanıyor. Oyunu arada bir alta al (küçült düğmesine bas) ve geri oyunu aç bunu ram kullanımı arttıkça yap kapanmıyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyundan beklentim çok yüksekti ve her şey güzel gidiyordu.Ancak oyun bir süre sonra aniden bitti.Oyunun bitmesi de kısa sürüyor.Yapımcı bu projeyi bir sene önce tamamlamış ve oyunculara sunmuş ancak episodeların devamı gelmemiş ve yapımcı yeni projelere geçmiş.Oyunun hikayesi ve evreni çok güzel.Zaten ''Star Wars'' seviyorsanız ya da fantastik evrenler hoşunuza gidiyorsa oyunun atmosferini de seveceksiniz.

Ancak oyun episode 1 olarak bittiği için oynayıp oynamamak tamamiyle size kalmış.Oyun devam etse uzun soluklu 20-30 saat belki daha fazla oynanabilecek içerik çıkabilirmiş.Oyuna yapımcı tarafından herhangi bir episode ya da güncelleme gelmemiş.Yapımcı belli şeyleri öğrenebilmek ya da belli şeyleri kavrayabilmek için sanırım bu projeyi yapmış.Keşke devam etmiş olsaydı :(

Eğer devam etmiş olsa hikayesi ile kült oyunlar arasına girebilirmiş aslında.Yapımcının başka projelere geçip,bu oyunu devam ettirmemesini aklım almıyor doğrusu.Belki ilerleyen yıllarda buna benzer bir hikaye ve daha iyi bir grafik motoru ile bu oyunun çok daha iyisini görebiliriz.Tabii bunu sadece umut ediyorum.Yoksa yapımcının patreon hesabında da oyunun devamına yönelik bir sürü yorum var ancak oyuna güncelleme gelmemiş,üzücü :(

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun tadını alayım diye yavaş oynadım oynamaz olaydım hiç beklediğim gibi bitmedi yarıda kesmiş yapımcı bari bir aşk bir savaş sahnesi ekleseydi doğru düzgün

C

cacaakar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yazıyor ya bunun diğer bölümleride mi var ? Varsa bunu oyunuyunca diğer sürümleri de içinde mi ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Final yazıyor ya bunun diğer bölümleride mi var ? Varsa bunu oyunuyunca diğer sürümleri de içinde mi ?
Diğer sürümleri içerisinde mevcut final yazan oyunlar son sürüme ulaşmış oyunlardır daha fazla güncelleme gelmeyecek.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Temasını merak edip indirdim,renderları çok güzel ama belirli bir akışı yok.Zaten oyunun sonu da yok sanırım yapımcı bırakıp öylesine bir final verdirmiş oyuna.Pek bir şey beklemeyin.

Oynanır mı? evet ama oynayacak oyununuz yoksa.

R

rayso12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar animasyon var mı konu kısmında animasyon yok animasyonsuz oyun sarmıyor ya

Üst Alt