The Warrior's Heart Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Warrior's Heart Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
S

Saykolaz53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Amiral ve commander dan sonra birkaç sahne sonra oyun bitiyor galiba bende bitti çünkü çok kısa süredü daha fazlasını olsa güzel olurdu

Çeri

Çeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
boşa indirmeyin bana kalırsa hevesiniz kursağınızda kalıyor

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Bir SW fanı olarak oyun güzel ama kısa ve yarıda bitirilmiş bu yüzden sonu havada kalıyor.... Abartıtız söylüyorum çok ama çok uzun bir dizi gibi oyun yapılabilecek bir konu başlatılmış ve aniden bitirilmiş. Yapımcı bunu deneme tahtası yapmış . Çizimler ve seslendirmeler iyi hareketli animasyon çok az beklentiniz olmadan süre geçirmek için oynanabilinir.
Saygılarım ile...

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanımızda takılan uzaylı bi ırkdan olan jilo mu ne adı onun dışında kaptan drea ve jedi olan sarı kız ile yakınlaşma olmuyormu acaba ? Oyunu ilk oynayalı baya oldu,şu an tekrar oynuyorum o yüzden öncekinde ne oldu naptım tam hatırlamıyorum pek.Mesela ilk oynadığımda çöl gibi bi yere gidiyoduk gemi ile ve orda kalırken bizle birlikte olsun diye oranın sahibi kadın hizmetli yolluyordu,bu seferkinde o uzaylı kız ile aynı odada kalıp onla birlikte olduk ama önceki oynayışımda kaptan drea ve sarı jedi kız ile hiç bu tarz şeyler olmamıştı oyun sonuna kadar..

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yanımızda takılan uzaylı bi ırkdan olan jilo mu ne adı onun dışında kaptan drea ve jedi olan sarı kız ile yakınlaşma olmuyormu acaba ? Oyunu ilk oynayalı baya oldu,şu an tekrar oynuyorum o yüzden öncekinde ne oldu naptım tam hatırlamıyorum pek.Mesela ilk oynadığımda çöl gibi bi yere gidiyoduk gemi ile ve orda kalırken bizle birlikte olsun diye oranın sahibi kadın hizmetli yolluyordu,bu seferkinde o uzaylı kız ile aynı odada kalıp onla birlikte olduk ama önceki oynayışımda kaptan drea ve sarı jedi kız ile hiç bu tarz şeyler olmamıştı oyun sonuna kadar..
Kaptanla sahne vardı diye hatırlıyorum.

Üst Alt