The Professor - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android The Professor

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
3.4
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
The Professor.jpg

GENEL BAKIŞ

Sadece cehennem gibi görsel roman için birinci şahıs olan The Professor Remastered'a hoş geldiniz. Bu oyun, kızlar kolejindeki bir profesörle ilgili ve seks yapmanın farklı yollarını buluyor. Burada derin hikayeler yok, sadece kesintisiz çılgın aksiyon. Bu oyun oldukça hareketli..

Paylaşılan Tarih: 18.06.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 3.4
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.57 GB
Oyun Boyutu APK: 452.08 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Anal sex, BDSM, Big tits, Blackmail, Corruption, Creampie, Groping, Handjob, Male domination, Masturbation, Oral sex, Slave, Spanking, Stripping, Teasing, Vaginal sex, School setting, Humor, Food play, Pet training, Cheerleaders, Facials.
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Professor oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

WORKUPLOAD

ANDROİD

WORKUPLOAD

GÖRSELLER

AdultOyunÇeviri (2).jpg AdultOyunÇeviri (3).jpg AdultOyunÇeviri.jpg

Son düzenleme:
N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun fena değil. Animasyonları uzun ve güzel.

Quench

Quench

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Workupload linki ölmüş yenileyebilir misiniz ?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Hayatını ezik olarak yaşan bir adamın birden her şeyi boş verip çapkınlık ve trollük yapmasını izlediğimiz absürt bir oyundu. Renderları güzel ve animasyonları iyiydi.Kadın karakterler ise ''Bay Professor'' gibi tuhaf ve de hem de çatlaklardı. Tabi ki bu durum oyuna ayrı bir eğlence katıyor.Oyun çok beğenilmiş olmalı ki, oyunun 2nci sezonunun ilk bölümüde yayınlanmıştı.Bakalım bu oyunun sonu nereye kadar sürecek zamanla göreceğiz.o_O:)(y)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oynarken çok güldüğüm ve eğlendiğim oyunlardan birisi oldu.Oyunu gerçekten ciddiye alarak oynayamadım,arada sırada çıkan komik sesler ve alakasız animasyonlar beni bir hayli güldürdü.Oyuna başlarken oyunun amacını anlamanız gerçekten çok zor.Ana karakterimiz ''The Professor'' tam bir ruh hastası.Yapımcının yaptığı ruh hastası olayları kesinlikle beğenmedim.Bazı şeyleri çok zorlamış ve bundan iğrenmeniz gerçekten mümkün.Kimi yerler çok komik,kimi yerler sinir bozucu,kimi yerler ise gerçekten olmaması gereken şeyleri yansıtıyordu.

Hikaye kısmına idare eder demek istiyorum.İlk başlarda komik bir okul ortamında oyunu oynuyor ve olayları devam ettiriyorsunuz.Kimi karakterler ile olan iletişimi veya yapılanları beğenmeyebilirsiniz.Oyunun başları komik bir hikaye ile başlıyor ve karakterimiz tam bir kaybedenler kulübü başkanı.Oyunun son kısmına doğru geldiğiniz zaman adeta şunu diyorsunuz: ''Ne oluyor lan burada.''
Hikaye için biraz zorlama olmuş demek mümkün,bundan dolayı beklentinizi arşa çıkarmayın.Hikayenin komik unsurlar içermesi ve sanki kendini alaya alıyor gibi anlatılması da benim hoşuma gitti.Oyunumuzun hikayesi ikinci bir oyun ile devam edeceği için kesin bir yargıya varmıyorum,hikaye için diyeceklerim bu kadar.

Karakterler fena değildi,oyun 720p olduğu için karakterlerden tam bir performans almak biraz zor.Animasyon kısmı için de aynı şeyleri söylemek mümkün.Oyunun harika diyebileceğimiz hareketli animasyonları ve görselleri yok.Oyun tamamiyle orta seviye hareketli animasyon ve görsellik içeriyor.Bazı görseller gerçekten komik ve anlamsız olduğu için benim hoşuma gitti.Yapımcının ayrı bir fantezi kafası olduğunu söylemek mümkün.

Oyunda herhangi bir rehber yok.Her bir karakterin ayrı bir hikayesi var.Tek yapmanız gereken tuşları basıp her bir karakter ile hikayeyi ilerletmek ve oyunun sonuna ulaşmak.Açıkcası oyun ortalama bir seviye,global forumlarda 3.5 yıldız almış bir oyun.Sizi üzeceğini sanmıyorum ve benim için çerezlik bir oyun olduğunu da eklemek istiyorum.Normalde ortalama bir oyun ancak 3.5 yıldız veremediğim için 4 yıldız veriyorum.

Dil kısmı ise gerçekten çok basit.Hiç dil bilmeyen biri bile rahatlıkla ''Translate'' yardımı ile bu oyunu oynar.Şunu eklemek istiyorum;daha önce birçok oyunu çevirerek oynamışlığım oldu.Bu oyunun çevrilerek oynanmaya değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum,en azından yeterli ''İngilizce'' bilgisi olmayanlar bence buna vakit ayırmasın.Bu oyun için Türkçe yama beklemek daha iyi olacaktır.

Bu oyun yapımcının ilk oyunu olduğunu için çok da ağır eleştiri yapmak istemiyorum.Dediğim gibi orta seviye bir oyun olmuş,çerez niyetine girin oynayın ve beklentiniz çok yüksek tutmayın.Benim için asıl önemli olan yaptığı ikinci oyunun,yani ''The Professor Chapter II'' 'nin daha iyi olması.

Evet arkanıza yaslanın ve çerezlik oyununuz - en azından benim için - tadını çıkarın.

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega çalışmıyor lütfen bu sıkıntı yı giderebilirmiyiz

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zevkle oynarsınız bol bol güler arada sinir olusunuz. ....... kimseyi kurabiye sever yapmasın :) Şiddetli tavsiye

D

domshow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynarken çok güldüğüm ve eğlendiğim oyunlardan birisi oldu.Oyunu gerçekten ciddiye alarak oynayamadım,arada sırada çıkan komik sesler ve alakasız animasyonlar beni bir hayli güldürdü.Oyuna başlarken oyunun amacını anlamanız gerçekten çok zor.Ana karakterimiz ''The Professor'' tam bir ruh hastası.Yapımcının yaptığı ruh hastası olayları kesinlikle beğenmedim.Bazı şeyleri çok zorlamış ve bundan iğrenmeniz gerçekten mümkün.Kimi yerler çok komik,kimi yerler sinir bozucu,kimi yerler ise gerçekten olmaması gereken şeyleri yansıtıyordu.

Hikaye kısmına idare eder demek istiyorum.İlk başlarda komik bir okul ortamında oyunu oynuyor ve olayları devam ettiriyorsunuz.Kimi karakterler ile olan iletişimi veya yapılanları beğenmeyebilirsiniz.Oyunun başları komik bir hikaye ile başlıyor ve karakterimiz tam bir kaybedenler kulübü başkanı.Oyunun son kısmına doğru geldiğiniz zaman adeta şunu diyorsunuz: ''Ne oluyor lan burada.''
Hikaye için biraz zorlama olmuş demek mümkün,bundan dolayı beklentinizi arşa çıkarmayın.Hikayenin komik unsurlar içermesi ve sanki kendini alaya alıyor gibi anlatılması da benim hoşuma gitti.Oyunumuzun hikayesi ikinci bir oyun ile devam edeceği için kesin bir yargıya varmıyorum,hikaye için diyeceklerim bu kadar.

Karakterler fena değildi,oyun 720p olduğu için karakterlerden tam bir performans almak biraz zor.Animasyon kısmı için de aynı şeyleri söylemek mümkün.Oyunun harika diyebileceğimiz hareketli animasyonları ve görselleri yok.Oyun tamamiyle orta seviye hareketli animasyon ve görsellik içeriyor.Bazı görseller gerçekten komik ve anlamsız olduğu için benim hoşuma gitti.Yapımcının ayrı bir fantezi kafası olduğunu söylemek mümkün.

Oyunda herhangi bir rehber yok.Her bir karakterin ayrı bir hikayesi var.Tek yapmanız gereken tuşları basıp her bir karakter ile hikayeyi ilerletmek ve oyunun sonuna ulaşmak.Açıkcası oyun ortalama bir seviye,global forumlarda 3.5 yıldız almış bir oyun.Sizi üzeceğini sanmıyorum ve benim için çerezlik bir oyun olduğunu da eklemek istiyorum.Normalde ortalama bir oyun ancak 3.5 yıldız veremediğim için 4 yıldız veriyorum.

Dil kısmı ise gerçekten çok basit.Hiç dil bilmeyen biri bile rahatlıkla ''Translate'' yardımı ile bu oyunu oynar.Şunu eklemek istiyorum;daha önce birçok oyunu çevirerek oynamışlığım oldu.Bu oyunun çevrilerek oynanmaya değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum,en azından yeterli ''İngilizce'' bilgisi olmayanlar bence buna vakit ayırmasın.Bu oyun için Türkçe yama beklemek daha iyi olacaktır.

Bu oyun yapımcının ilk oyunu olduğunu için çok da ağır eleştiri yapmak istemiyorum.Dediğim gibi orta seviye bir oyun olmuş,çerez niyetine girin oynayın ve beklentiniz çok yüksek tutmayın.Benim için asıl önemli olan yaptığı ikinci oyunun,yani ''The Professor Chapter II'' 'nin daha iyi olması.

Evet arkanıza yaslanın ve çerezlik oyununuz - en azından benim için - tadını çıkarın.

Kral seni işe almaları lazım böyle yorumlar hasretim ve ihtiyacım var . Sizin en son yazdığınız şeyleri diğer şahıslar ilk ve tek olarak yazıyor . oyun hakkında ne bir bilgi ne bir anlatım . - çerezlik - mükemmel - şimdi indiriyorum "" tarzında saçma yorumlar okumaktan sıkıldım . Ve bu şekilde güzel oyunları da kaçırdığıma inanıyorum , çünkü bu tarz yorumları okurken oyunla ilgili bir 2 şey öğrenmek adına valla gına geliyor sayfayı kapatıyorum ki. İşte burada sizin gibi insanlara ihtiyaç var yorumlar bu tarz olursa mükemmel olur . Gerçekten içten dileklerimle teşekkür ederim . elinize sağlık

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Kral seni işe almaları lazım böyle yorumlar hasretim ve ihtiyacım var . Sizin en son yazdığınız şeyleri diğer şahıslar ilk ve tek olarak yazıyor . oyun hakkında ne bir bilgi ne bir anlatım . - çerezlik - mükemmel - şimdi indiriyorum "" tarzında saçma yorumlar okumaktan sıkıldım . Ve bu şekilde güzel oyunları da kaçırdığıma inanıyorum , çünkü bu tarz yorumları okurken oyunla ilgili bir 2 şey öğrenmek adına valla gına geliyor sayfayı kapatıyorum ki. İşte burada sizin gibi insanlara ihtiyaç var yorumlar bu tarz olursa mükemmel olur . Gerçekten içten dileklerimle teşekkür ederim . elinize sağlık
Çok teşekkür ediyorum, neredeyse oynadığım bütün oyunlar ile ilgili uzun yorumlar yazmaya çalışıyorum. Yorumlarıma katılanlar ya da katılmayanlar olabiliyor ancak bir oyunu oynamamış olan kişiler için bu bilgiler çok önemli. Bir iş iyi olurdu aslında :D ama ben bunu bir nevi sevdiğimden yapıyorum, bir şeyler yazmak hoşuma gidiyor. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, bir nebze olsun birilerini bilgilendirebiliyorsam bu benim için yeterli :)

M

mjste

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
karakterler geliştirilebilir. animasyon sahneleri degişik biraz daha üstünde çalışılabilir.ama gülmedim degil komik sahneler var. adam losserlıktan winner a geçiyor eglenceli tadımlık güzel.

Üst Alt