The Outlier Türkçe 0.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe The Outlier Türkçe 0.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.1
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
theoutlierturkceadultoyunceviri.jpg

GENEL BAKIŞ

Gerçek hayattaki olaylardan esinlenen oyunun hikayesi, komaya giren ve kendini asla hayal bile edemeyeceği bir dünyada uyanırken bulan genç bir adam hakkındadır. Olayların gidişatını siz yönetiyorsunuz ve kimlerle ilişkinizi yükselteceğinizi siz seçiyorsunuz.

Paylaşılan Tarih: 27.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 431 MB
Oyun Boyutu APK: 245 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Big tits, Creampie, Romance, Vaginal sex, Anal sex, Teasing, Humor, Sandbox

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Outlier oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

853764_1.jpg 853766_2.jpg 853769_5.jpg 853771_7.jpg 853773_9.jpg

Son düzenleme:
'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fena bir oyun değil, öneririm. Elinize sağlık. 👍🏻

dequelloo76

dequelloo76

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Elinize Sağlık Güzel Olmuş.

yasintolga

yasintolga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımı bırakılmış mi gerçekten yoksa bazen güncelleme gelmeyince yapımı bırakıldı yazıyor ya ondan mi olmuş

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
2020 Eylül ayından beridir güncelleme almamış,keşke iptal edilmiş bir oyunu çevirmek yerine çerezlik bir oyun çevirseydiniz.En azından çerezlik ama sonu olan bir oyun oynama şansımız olurdu.Bu konuda yanlış anlaşılmak istemem ama yapımı bırakılmış oyunların çevrilmesi bana şaçma geliyor,en azından bu kadar kısa olan oyunlar için konuşuyorum :)

İptal edilmiş ya da yapımı artık devam etmeyen oyunlardan yerine yeni Türkçe oyunların eklenmesi daha iyi olurdu.Çeşitli birçok oyun siteye zaten eklendi ama ben bunları biraz vakit kaybı olarak görüyorum.Tabii bunlar benim kişisel düşüncem,sadece sonu olmayan oyunları görmek bana biraz burukluk hissi yaşatıyor.Gene de çeviri için çok teşekkür ediyorum :)

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
2020 Eylül ayından beridir güncelleme almamış,keşke iptal edilmiş bir oyunu çevirmek yerine çerezlik bir oyun çevirseydiniz.En azından çerezlik ama sonu olan bir oyun oynama şansımız olurdu.Bu konuda yanlış anlaşılmak istemem ama yapımı bırakılmış oyunların çevrilmesi bana şaçma geliyor,en azından bu kadar kısa olan oyunlar için konuşuyorum :)

İptal edilmiş ya da yapımı artık devam etmeyen oyunlardan yerine yeni Türkçe oyunların eklenmesi daha iyi olurdu.Çeşitli birçok oyun siteye zaten eklendi ama ben bunları biraz vakit kaybı olarak görüyorum.Tabii bunlar benim kişisel düşüncem,sadece sonu olmayan oyunları görmek bana biraz burukluk hissi yaşatıyor.Gene de çeviri için çok teşekkür ediyorum :)
Çok eskiden çevirdiğimiz ama yayınlama fırsatı bulamadığımız bir oyundu. Biz çevirisini yaptığımızda oyunun yapımı bırakılmamıştı, çöpe atmak yerine paylaşmaya karar verdik.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Çok eskiden çevirdiğimiz ama yayınlama fırsatı bulamadığımız bir oyundu. Biz çevirisini yaptığımızda oyunun yapımı bırakılmamıştı, çöpe atmak yerine paylaşmaya karar verdik.
Önceden çevirisini yaptığınızı bilmediğim için böyle bir yorumda bulunmuş oldum :D Sanırım genel anlamda elinizde beklettiğiniz ya da belli sebeplerden ötürü çevirisini yayınlayamadığınız oyunlar var.Umarım ilerleyen zamanlarda Türkçe çevirisi olan final yapmış oyunlar görebiliriz,çünkü çevirdiklerinizi bitirdim :D

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Önceden çevirisini yaptığınızı bilmediğim için böyle bir yorumda bulunmuş oldum :D Sanırım genel anlamda elinizde beklettiğiniz ya da belli sebeplerden ötürü çevirisini yayınlayamadığınız oyunlar var.Umarım ilerleyen zamanlarda Türkçe çevirisi olan final yapmış oyunlar görebiliriz,çünkü çevirdiklerinizi bitirdim :D
Açıkcası final yapmış ve beğenilen oyun pek fazla yok. Zaten beğenilen oyunlar final yapmıyor, beğenilenler de sitede çevirili durumda. Fakat bu Temmuz Türkçe İçerik Ayı etkinliğinde, önceki günlerde paylaştığımız oyunlar zaten uzundu. O yüzden şu anda elimizde kalan çerezlik Türkçe oyunları paylaşıyoruz.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Açıkcası final yapmış ve beğenilen oyun pek fazla yok. Zaten beğenilen oyunlar final yapmıyor, beğenilenler de sitede çevirili durumda. Fakat bu Temmuz Türkçe İçerik Ayı etkinliğinde, önceki günlerde paylaştığımız oyunlar zaten uzundu. O yüzden şu anda elimizde kalan çerezlik Türkçe oyunları paylaşıyoruz.
Evet,sanırım final yapmış oyunlar için biraz beklemem gerecek.İlerleyen zamanlarda yayınlayacağınız final oyunlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım.Aslında sitede bulunan ve içinde güzel görsellikler barındıran The Visit gibi birkaç güzel İngilizce oyun var,umarım ilerleyen zamanlarda bu oyunlar da göz atarsınız.Bir oyuncu olarak iştahım çok kabarık olduğu için,mütemadiyen final yapmış oyun arıyorum :D

Çevirilerinizin devamını bekliyor ve bu süreçte sizlere başarılar diliyorum.Umarım çok daha fazla Türkçe oyun görürüz :)

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun devamı gelir mi yoksa bu kadar mı ?

Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun tahmini kaç saat sürüyor?

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genelde yapımı bırakılan oyunların yapımı bırakılan yere kadar oynanması tarafındayım fakat bu oyunun yapımı bırakılan yere kadar oynamanıza gerek yok. Hatta indirmenize bile gerek yok. Sanırım yapımcı saçmaladığının farkına varıp en mantıklı seçimi yapıp yapımı bırakmış... Oyunun ne kadar kötü olduğunu tecrübe etmek isteyen indirip bakabilir. Zaten yapımcı oyunun sadece 10 dakikalık kısmını yapmış, anlayacağınız oynarken çok vakit kaybetmezsiniz.

Üst Alt