The Innocent Mother - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy The Innocent Mother

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2 Bölüm
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,371
Puan
0
Kredi
0$
The Innocent Mother.jpg

GENEL BAKIŞ

Bu oyun, kafasında kötülük olmayan 40 yaşındaki bir kadın hakkında, bu yüzden bozuk bir dünyada yaşayan çok masum bir insan. Uyum sağlamakta zorlanacağı başka bir ülkeye taşınır! Yeni bir yer, yeni alışkanlıklar, yeni arkadaşlar ve yeni sorunlar. Oyunda, karakterlerle etkileşime girerken bir seçim yapma sistemi gereklidir. Kararlarınız, annenin masumiyet düzeyini ve hikaye akışını doğrudan etkileyecektir. İyi oyunlar ?

Paylaşılan Tarih: 22.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 2 Bölüm
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.61 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.59 GB


Oyun Konuları
3DCG, Humor, Extra Thicc, Milf, Corruption, Voyeurism, Interracial, Groping, Handjob, Blowjob, Sexual Harassment, NTR (Optional)
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Innocent Mother oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

WORKUPLOAD

MAC

WORKUPLOADGÖRSELLER

24676_10r.jpg 24677_c07.jpg 24679_b08.jpg 24680_rn9.jpg
 
Son düzenleme:
Üst Alt